Çözüldü Ryzen 5 2600 ve RX 570 PUBG Lite FPS Düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FatihBabo

Hectopat
Oyunda en düşükte de getirsem Ultra'da da oynasam hep aynı FPS alıyorum. MSI afterburnereden baktığımda ise GPU %0 oluyor % 99 % 50 falan oluyor, anıden ınıp alçalıyor. Önerileriniz var mı? Monıtorde 144 Hz FreeSync var. Sadece bu oyunda. Arkadaş AMD olduğundandır dedi. Önerileriniz var mı?

RAM 3000MHz sabitledim, ayrıca LOL'de anlık 1 2 saniye donuyor yardımlarınız bekliyorum.

Çözüm
Oyun SSD'de sorunu çözdüm. FreeSync'den kaynaklıymış. Kapattım çözüldü fakat LoL'deki sorun devam ediyor, onun da internetten olduğunu düşünüyorum çünkü diğer oyunlarda da olmaya başladı.
Ekran kartı driverin güncel mi bi kontrol et, oyunlarda anlık fps düşüş nedeni genellikle hdd kaynaklı oluyor ssd varsa sisteminde oyunu ssd kur bi dene inşallah ssd'in james donkey değildir.

Oyun SSD'de sorunu çözdüm. FreeSync'den kaynaklıymış. Kapattım çözüldü fakat LoL'deki sorun devam ediyor, onun da internetten olduğunu düşünüyorum çünkü diğer oyunlarda da olmaya başladı.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı