Ryzen 5 2600 RX 580 sistemde Game Power 650W PSU sıkıntı çıkarır mı?

Frenoussect

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta sorum yazıyor PSU: Game Power 650W biliyorum gerçekten kötü bir marka ama param yok şu anda alabilecek.

Sistem bileşenleri:

1 X AMD Ryzen 5 2600 soket AM4 işlemci.
1 X ASUS B450M Dragon AMD B450 soket AM4 ATX Gaming anakart.
2 X Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 3000MHz C16 siyah RAM.
1 X ASUS Dual RX580 O4G 4 GB GDDR5 Gaming ekran kartı.
1 X Apacer Panther AS340 240GB SSD disk.

Sistemim bu şekilde bir şey olmasın diye LoL falan oynarım onun dışında bir şey yapmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam her PSU modelinin sisteme zarar verme olasılığı vardır. Sadece kaliteli PSU modellerin sisteme zarar verme olasılığı çok düşüktür. PSU modeliniz belki 1 yıl sonra sisteme zarar verir belki 1 ay sonra. Belki 5 yıl kullanırsınız hiç zarar vermeyebilir de. Yani kimse net bir cevap veremez. Bütçeniz olduğu zaman kaliteli bir PSU satın almanızı tavsiye ederim.

Rahatlıkla yeter. Sorun çıkaracak diye bir şart yok tribe girmeyin boş yere. Sadece LoL oynacaksan niye bilgisayar alıyorsun?
Hayat şartları işte hayatın size ne getireceğini ön göremiyorsunuz burada bütün hayatımı falan mı anlatmam lazım düzgün bir üslup ile cevap alabilmem için? Sadece LoL oynamak için almadım sistemi olaylar üst üste geldi ve zor bir durumda kaldım ve zorunda kaldığım için yapıyorum.Sormadım farz edin soruyu.

Hayat şartları işte hayatın size ne getireceğini ön göremiyorsunuz burada bütün hayatımı falan mı anlatmam lazım düzgün bir üslup ile cevap alabilmem için? Sadece LoL oynamak için almadım sistemi olaylar üst üste geldi ve zor bir durumda kaldım ve zorunda kaldığım için yapıyorum.Sormadım farz edin soruyu.
Yazdığımı anlamamışsın. İstediğin oyunu oyna sadece LOL oynama demek istedim. PSU, PC'yi bozacak diye bir şey yok.

Geri
Yukarı