Ryzen 5 2600 ve RX 580 sistem alınır mı?

Yükleyecğin oyunlara bağlı ama ssd yi arttırıp bi 8 gb daha ram ekleyebilirsin

Tabi. Koca sistemi Gamepower marka PSU ve kasaya emanet etsin. Birkaç gün sonra gelsin; bir an da bilgisayar kapanıyor, oyundan atıyor, güç kaynağından cızırtılar geliyor vb. konular açsın.

İçindeki PSU Corsair VS550 80+ White. Kaliteli bir model. Ayrıca ekran kartını yapabilirseniz Gaming X öneririm.
SSD'yi de 21 TL az ödeyerek Kingston A400 240 GB yapın, daha kaliteli.
Maalesef gaming modeli yapamam ekran kartını bütcemin zaten bir tık üstüne çıkmış oluyorum, Super ventus xs modelini önermez misiniz? 550W yeterli olur değil mi bu sistem için?

Ben yukarıda kendi verdiği sistem için dedin orda farkettiysen gamepower'a değil coolermastera emanet ediyor

O zaman bütçeyi hayli hayli aşıyor zaten. Kullanıcının bir anlık dalgınlığına gelir ya da "E daha uygunmuş" diyebilir. Siz, siz olun; bu tür konulara özellikle dikkat edin.

Maalesef gaming modeli yapamam ekran kartını bütcemin zaten bir tık üstüne çıkmış oluyorum, Super Ventus XS modelini önermez misiniz? 550W yeterli olur değil mi bu sistem için?
550W yeterli. Ventus XS MSI'nın giriş seviye soğutma modellerinden, problem yaratmaz ama alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı