RX 580 ve Ryzen 5 2600 Sistem Alınır mı ?

Hocam PSU gelen tavsiyeler üzerine 600W değerine yükselteceğim kapasite tavsiyenize gelince, ben single player oyun oynamıyorum oynadığım oyun sayısı da 1 elin 5 parmağını geçmez o yüzden depolama alanında sıkıntı çekmeyeceğimi düşündüğümden tercihimi ssdden yana kullandım hdd kısıp ssdnin kapasitesini yükselttim yani rx 590 kısmında da o tür oyunlar oynamadığım için pek umrumda değil verilen hediye ve bütçem monitör dahil max 6k olduğu için kısabildikçe kısacağım PSUyu High Power yada Aerocool almaya çalışacağım bütçeden dolayı tavsiye için teşekkürler.
Tabii ki bu geliştirmelerin sonu yok. Günün sonundq bütçeniz neyse onu almak en doğrusu. PC almak için en iyi zaman. Belki gtx 1660 beklenebilirdi ama pek fark olmayacağı için gerek yok. Sistem PSU dışında çok başarılı. Hayırlı olsun şimdiden.

Monitör dahil şöyle bir sistem alınabilir bence. Hoparlör olarak SBS A60 alırsınız bir de.
Screenshot_2019-01-28-15-01-21-1.jpeg

Arkadaşlar alttaki resim de olduğu gibi monitör dahil bir sistem topladım tutar olarak 5.700 TL tuttu sizce alınır mı ? yoksa önerdiğiniz, bu daha iyi dediğiniz parçalar var mı ? Bir de Pulse ekran kartı yerine NİTRO+ tercih etmeli miyim?

Eki Görüntüle 363700
Hangi siteden topladın bu kadar uygun fiyata ? Fiyatlar çok uygunmuş.

Monitör dahil şöyle bir sistem alınabilir bence. Hoparlör olarak SBS A60 alırsınız bir de.Eki Görüntüle 363973
Bu yaz ben de bilgisayar alacağım. Üniversite sınavına hazırlandığım için şuan almama izin yok. Ancak kafamdaki sistem tam olarak budur. Bence en alınası parçalar bunlar. 250 GB Samsung SSD elimdr mevcut diğer parçalar monitörle 6000 civarı tutuyor demek. Hadi hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı