Ryzen 5 2600 ve RX 590 Sistem Toplama

MB501L nasıl iyi bir kasa değil ya kullandınız mı daha önceden de bu yorumu yapıyorsunuz? Ben kullanıyorum gayet de memnunum ancak tek fan değil de 2 fan takmanı öneririm dostum.

Yeni işlemcilerin fiyatı 2000 liradan aşağı olmayacaktır.
İtopya'da Ryzen 5 3600 1450tl şuan. Ama 11 temmuzda stoklara gelecek. Stoklara geldiğinde fiyatın daha da düşeceğini düşünüyorum.

Dostum selamlar. Rampage joyance RMC2019 kasa kullanıyorum. İçinde RGB 3 ön ve 1 arka olmak üzere 4 fanı var ve kasayı çok darlamadığın sürece gayet iyi sirkülasyon sağlıyor en azından benim izlenimim bu yönde :)
Hocam pardon konuyla ne alakası vardı açıklayabilir misiniz? (Yanlış anlamayın gerçekten anlamadım.)

Webtekno'nun kasa ve PSU seçimi Gamepower. Ben olsam almazdım, güvenemezdim yani sistemi o PSU'ya emanet etmeye. Siz ya DADG2 ya da teknobiyotik arasında seçim yapın bence.

Webtekno'nun kasa ve PSU seçimi Gamepower. Ben olsam almazdım, güvenemezdim yani sistemi o PSU'ya emanet etmeye. Siz ya DADG2 ya da teknobiyotik arasında seçim yapın bence.
Hocam tam karar verdim derken yeni bir soru işareti oluşturdunuz. Hmm....
İtopya'da Ryzen 5 3600 1450tl şuan. Ama 11 temmuzda stoklara gelecek. Stoklara geldiğinde fiyatın daha da düşeceğini düşünüyorum.
11 temmuzu bekleyip Ryzen 5 3600 + Nvidia GTX 1660ti mı almalıyım? ve buları 5000tl'den ucuza alabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam tam karar verdim derken yeni bir soru işareti oluşturdunuz. Hmm....

11 temmuzu bekleyip Ryzen 5 3600 + Nvidia GTX 1660ti mı almalıyım? ve buları 5000tl'den ucuza alabilir miyim?
Ekstra verebileceğiniz 500 TL niz varsa tabiki bekleyin 3600 ü ama yoksa webteknonun sistemini alabilirsiniz psu kalitesiz ama 8gb ram eksik ve biraz daha pahalı olan teknobiyotik sisteminden daha mantıklıdır oradan artan parayla istenirse 80+ psu alınabilir

Ekstra verebileceğiniz 500 TL niz varsa tabiki bekleyin 3600 ü ama yoksa webteknonun sistemini alabilirsiniz psu kalitesiz ama 8gb ram eksik ve biraz daha pahalı olan teknobiyotik sisteminden daha mantıklıdır oradan artan parayla istenirse 80+ psu alınabilir
Tamam hocam teşekkür ediyorum değerli fikirleriniz için.

MB501L nasıl iyi bir kasa değil ya kullandınız mı daha önceden de bu yorumu yapıyorsunuz? Ben kullanıyorum gayet de memnunum ancak tek fan değil de 2 fan takmanı öneririm dostum.

Yeni işlemcilerin fiyatı 2000 liradan aşağı olmayacaktır.
1450 liranın altında bulunabilecektir. 🙂

Samsung en berbat marka ve şu an sağlam ve bir kalite arıyorsanız Corsair marka SSD veya James Donkey markalı SSD'ler alın çünki yazma ve okuma hızları diğerlerine göre çok fazla.
Corsair 120 GB okuma yazma hızı
560 - 530 220 TL
İnsanları Samsung SSD diye aldırtmayın fazla para verditmeyin, alıyoruz Samsung SSD'leri SanDisk SSD'leri sonra hızı böyle şöyle oluyor PC sorunlu sonra hemen letgoya koyuluyor ve çöp oluyor aklı olan varsa Samsung markasından vazgeçer.
Letgoyu ele geçirmiş hiç istenmeyen marka Samsung tur.
nesi yanlış bilgilendirme

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı