Ryzen 5 2600 ve Sapphire Nitro RX570 8 GB sistem alındı

En güçlülerinden ama RX 580 değil tabi. SSD olmazsa sistem geç açılır, geç kapanır. Programlar akıcı olmaz. İade etme şansınız varsa hiç kullanmadan edin bence.
Ciddi misiniz o kadar mı yavaş olur sistem? Ne kadar sürede açılır ne kadar sürede kapanır? Ayrıca ekran kartımda UEFI desteği var HDD'de 210mb/s bi HDD çok mu kötü yani? SSD ilerde alıp takabilirim şimdi koysam 240GB koyup HDD'den vazgeçmek zorunda kalırım. Ne diyorsunuz?

Öncelikle Hayırlı Olsun:)

Sistem güzel olmuş yalnız ekran kartı yükseltilebilirdi.Büyük ihtimalle itopya daha hazırlamamıştır sistemi istersen arayıp ekran kartını değiştirebilirsin :)

HDD SSD farkı için şunu diyeyim, hdd ile sistem 30 sn açılıyorken, ssd ile 10 sn.de açılıyor...
30 saniye süre şimdilik gayet yeterli benim için ilerde Zaten 120 GB bir SSD takma planım var sizce iade edip şade 240GB bi SSD almam şart mı? Programlar akıcı olmaz derken bi klasöre tıklarım uzun sürede mi açılır?

Arkadaşlar eski sistemi satıp baştan aşağı yeniledim. Bu sabah itibariyle sipariş vermiş bulunmaktayım. Sistem hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.
  1. Bu sistem beni rahatlıkla ne kadar süre götürür?
  2. Witcher 3, PUBG gibi oyunlarda hangi ayarlarda kaç FPS alırım?
  3. Böyle olması kötü olmuş performansını etkiler dediğiniz bir durum var mı?
Eki Görüntüle 385883Eki Görüntüle 385884

Daha ucuza toplanabilirdi.Hayırlı Olsun.Bilgisayarı hep sağ elinle kullan😂😑

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı