Ryzen 5 2600X ve RX580 darboğaz yapar mı?

Pardon elim yanlış kişiye basmış :D
Ama gördüğüm üzere 500 serisi önerildiğinde karşı tavır alıyorsun hep.
Bence 500 serisine 5000 serisi muamelesi yapmaya gerek yok parçalar iyi ise sıkıntı çıkmaz.
Bir de 1060 önerdiğini görüyorum 1060 RX580 seviyesinde bir kart değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 GB bu ama yine de 580 biraz daha iyi. Ben de zamanında RX 570 kullandım, extrem OC de yaptım ve bir halt olmadı. Fakat şu arkadaşla münakaşaya girmek istemiyorum.

😂Ya zaten, RX 580 veya 1060 aynı şey al geç takmaya gerek yok böyle düşük bütçeli kartları o kadar abartmaya gerek yok. Sonuçta 3060 Ti ile şu kartı karşılaştırmıyoruz zaten konuyu açan kişi sadece darboğaz olur mu diye sormuş.

Elinde patlamaz hocam bence. Kullanan çok.

Hangisi mantıklı ise o alınmalı.

3 GB bu ama yine de 580 biraz daha iyi. Ben de zamanında RX 570 kullandım, extrem OC de yaptım ve bir halt olmadı. Fakat şu arkadaşla münakaşaya girmek istemiyorum.

Bencede gereksiz kavga ediyoruz büyük ihtimal konu sahibi gelip çoktan aldığını söyler :D
Önemli olan tartışmanın kavgaya dönmemesi buna dikkat edersek birbirimizi kırmadan doğru sonuca ulaşabiliriz.

Hangisi mantıklı ise o alınmalı.

Bencede gereksiz kavga ediyoruz büyük ihtimal konu sahibi gelip çoktan aldığını söyler :D
Önemli olan tartışmanın kavgaya dönmemesi buna dikkat edersek birbirimizi kırmadan doğru sonuca ulaşabiliriz.
Ben de anakarta bakarak sıfır topladığını düşünüyorum. Fakat bütçe yok, ben bilemem belki işlemciyi ucuza 900'e aldı arkadaş, RX 580'i indirdi birinden ucuza. Saatlerdir şunu anlatıyorum. :D

4/4 çekirdek işlemci
6/6 hocam. Bence de 3300X daha iyi olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı