Ryzen 5 3600 hava soğutma önerisi

Lil Nyks

Decapat
Kasam Dark Guardian 4x12 RGB kasa 165mm ye kadar soğutucu destekliyor. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Kule tipi soğutucu istiyorum çok pahalı olmasın lütfen 300-400 olsun maksimum. O.C yapmayacağım geldiği gibi takıp oyun oynayacağım. Arctic Freezer 34 Duo düşünüyordum ama satıştan kalkmış sanırsam. RGB olursa sevinirim :)

Reeven E12 RGB, Arctic 34 E sport Duo
Arctic 34 kalkmış piyasadan sanırsam.
Arkadaşlar Cs,Lol,Fortnite gibi oyunlar oynayacağım sizce 1-2 yıl stok soğutucusu beni idare eder mi? Sonra alsam bir sıkıntı olur mu? İşlemcimin sıcaklığını nasıl düşürürüm eğer stok soğutucu kullanırsam?

Son düzenleme:
Arctic 34 kalkmış piyasadan sanırsam.
Arkadaşlar Cs,Lol,Fortnite gibi oyunlar oynayacağım sizce 1-2 yıl stok soğutucusu beni idare eder mi? Sonra alsam bir sıkıntı olur mu? İşlemcimin sıcaklığını nasıl düşürürüm eğer stok soğutucu kullanırsam?
Satıştan kalktığını sanmıyorum, muhtemelen stoklar bitmiştir. Yeni stoklar da gelir muhtemelen. Kasana bağlı bir durum biraz da. Kasanda kaç fan var vs onlara da dikkat et. Ben de 3600+ E12 RGB kullanıyorum. Cs go da 65 lerde geziyor. Boşta 40 larda

Satıştan kalktığını sanmıyorum, muhtemelen stoklar bitmiştir. Yeni stoklar da gelir muhtemelen. Kasana bağlı bir durum biraz da. Kasanda kaç fan var vs onlara da dikkat et. Ben de 3600+ E12 RGB kullanıyorum. Cs go da 65 lerde geziyor. Boşta 40 larda
Kasamda 4 tane fan var 3 önde 1 arkada olmak üzere belki üstlere de iki tane takabilirim ama sanmıyorum. Dark guardian kasanın hava akışı iyiymiş duyduğuma göre.
Aynı zamanda Dark Freezer x120 seçeneği var aklımda ucuz ve beni idare eder mi? Stok soğutucuyla çok farkı var mı?

Dark'ın herhangi bir ürününe iyi dendiğini duymadım hocam. Risk olur bence. Yine de siz bilirsiniz.
Kasam dark guardian 4x12cm kasa o güzel midir? Aerocool Are One Frost’da alabilirim ama eni biraz küçük (yan tarafı) ekran kartım 3 fanlı (Galax 2070 Super ex Gamer) sığmaz diye düşünüyordum. Hangisini tercih etmeliyim?

Kasam dark guardian 4x12cm kasa o güzel midir? Aerocool Are One Frost’da alabilirim ama eni biraz küçük (yan tarafı) ekran kartım 3 fanlı (Galax 2070 Super ex Gamer) sığmaz diye düşünüyordum. Hangisini tercih etmeliyim?
Bence ayrı bir konu açarsanız bununla ilgili daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. Ben XPG Invader kullanıyorum ve gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı