Ryzen 5 3600 için soğutucu tavsiyesi

Bu üçünden hangisini önerirsiniz?
Birde bu var ama biraz tuzlu parasını hakedermi?
Pardon unutmuşum.
Hiç bilmeyen biri takabilir mi soğutucuyu internetten yardım alarak zor bir işlem mi?

Hiç bilmeyen biri takabilir mi soğutucuyu internetten yardım alarak zor bir işlem mi?
Eğer RGB olsun derseniz Xigmatek iyi yok işim olmaz rgb ile derseniz Cooler Master'ın soğutucuları daha iyi

Bu parasını hak eder 2 fanlı ben bunu önerecektim ama bütçeni aştığı için yazmadım. Taksitle alacaksan al direk düşünmeden.

Bu parasını hak eder 2 fanlı ben bunu önerecektim ama bütçeni aştığı için yazmadım. Taksitle alacaksan al direk düşünmeden.
Haklsınız aslında almışken iyisini almak lazım. Anakart ve işlemcime uyarmı? Ayrıca ram slotumu engellermi? Bu arada hocam aynı anakart ve işlemci kullanıyoruz. Sizde hangi soğutucu var?

Haklsınız aslında almışken iyisini almak lazım. Anakart ve işlemcime uyar mı? Ayrıca RAM slotumu engeller mi? Bu arada hocam aynı anakart ve işlemci kullanıyoruz. Sizde hangi soğutucu var?

Anakartımız aynı ise soğutucu RAM slotunu kapatabilir. Ben stok soğutucu kullanıyorum CPB kapalı. Ekran kartım biraz geniş olduğu için hatta anakart üzerinde USB 3.0 port larını işgal etti 🙂 o yüzden B450 PRO Max'a o soğutucu olur mu bilmem ayrı bir konu açmak gerek.

Anakartımız aynı ise soğutucu RAM slotunu kapatabilir. Ben stok soğutucu kullanıyorum CPB kapalı. Ekran kartım biraz geniş olduğu için hatta anakart üzerinde USB 3.0 port larını işgal etti 🙂 o yüzden B450 PRO Max'a o soğutucu olur mu bilmem ayrı bir konu açmak gerek.
O zaman sıkıntı :) Teşekkürler iyi araştırıp almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı