Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti sistem toplama

Bütçe
6500

okadardazeki

Hectopat
Ben çok PC toplama olayından anlamıyorum. Bana yardımcı olabilecek mouse'sundan tutun SSD'sine kadar 6500 civarı sistem toplamak istiyorum. Bir sistem topladım sadece kasa olarak. Resim olarak paylaşıyorum. 5.500 eder ve beni en az 3 yıl götürür mü?
Not: 200 TL daha ekleyip bu ekran kartını alabilirim.

Screenshot_2019-12-19-04-04-26-719_com.android.browser.pngScreenshot_2019-12-19-04-08-18-130_com.android.browser.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM sizi uzun süre götürmez. Güncel oyunlar 10 GB ve üstü RAM gerektiriyor artık. Aldıktan sonra da olsa yükseltme yapmanız yararınıza olur. Ayrıca seçtiğiniz kasa ve PSU son derecede kalitesiz, Corsair, Cooler Master, FSP gibi markalara yönelin PSU açısından. Onun dışında ekran kartını 2060 yapabilirseniz iyi olur. Attığınız ekran görüntüsünde anakart modeli görünmüyor o yüzden uyumluluk açısından bir şey diyemiyorum.

8 GB RAM sizi uzun süre götürmez. Güncel oyunlar 10 GB ve üstü RAM gerektiriyor artık. Aldıktan sonra da olsa yükseltme yapmanız yararınıza olur. Ayrıca seçtiğiniz kasa ve PSU son derecede kalitesiz, Corsair, Cooler Master, FSP gibi markalara yönelin PSU açısından. Onun dışında ekran kartını 2060 yapabilirseniz iyi olur. Attığınız ekran görüntüsünde anakart modeli görünmüyor o yüzden uyumluluk açısından bir şey diyemiyorum.
Merhaba hocam. Mesajınızı görmedim ama kaç gündür araştırıyorum ve karar verip sipariş verdim. Şimdi bakın aynı fiyata bu önceki attığımdan kat kat iyi olduğunu düşünüyorum.
Screenshot_2019-12-20-23-41-07-761_com.android.browser.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı