Ryzen 5 3600'lü sistemde Windows 11 kasıyor

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
RAM
Kingston HX424C15FB2/8 ddr4 2400 MHz
SSD veya HDD modeli
GIGABYTE 240 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1060 6GB
Anakart
MSI B450M A Pro Max
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Arkadaşlar, bugün Windows 10'dan 11'e güncelleme merkezindeki bildirimle geçtim. Sistemim kötü değil ama nedense Windows 10 gibi seri değil bariz bir ağırlık var. Sebebi nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben temiz kurulum yaparak geçtim fark etmiyor. Son sürümlerini de yükledim fakat hâlâ aynı. RTX'li sistemim var saçma sapan hatalar ve bazı tuşların çalışmaması gibi sorunlar vardı. Windows 11 kullanmayın, kullandırtmayın.

İşlemci değiştirdikten sonra (R5 5600) temiz kurulum yaptım hiçbir sorun yok, W10 dan kat be kat daha iyi bir işletim sistemi olmuş W11. Temiz kurulum yapın çözülecektir

Windows 11 kararlı bir işletim sistemi değil, bazı kişilerde tam performans çalışırken bazılarında da neredeyse kullanılmayacak kadar kötü çalışıyor. Ben 2 kere denedim ancak ikisinde de vasattı, kişiden kişiye değişiyor dediğim gibi. Ama Windows 11 istediği başarıyı elde edemedi bana kalırsa, Windows 12'ye kaldı her şey.

Arkadaşlar, bugün Windows 10'dan 11'e güncelleme merkezindeki bildirimle geçtim. Sistemim kötü değil ama nedense Windows 10 gibi seri değil bariz bir ağırlık var. Sebebi nedir sizce?
Sistemim aşşağı-yukarı seninkiyle aynı.Windows 11'i 5 5 aydır kullanıyorum gelen güncellemelerle eli ayağı düzeldi stabilitesi arttı. haziranda da büyük güncelleme alacak az bekle.Driverları güncel tut.

Windows 11 kararlı bir işletim sistemi değil, bazı kişilerde tam performans çalışırken bazılarında da neredeyse kullanılmayacak kadar kötü çalışıyor. Ben 2 kere denedim ancak ikisinde de vasattı, kişiden kişiye değişiyor dediğim gibi. Ama Windows 11 istediği başarıyı elde edemedi bana kalırsa, Windows 12'ye kaldı her şey.
Microsoft çocuk oyuncağı etti zaten.Windows XP'den 11'e kadar bütün OS'ları kullandım.Bana sorarsan en hızlısı hen stabil olanı Windows 8.1. SSD'im yoktu HDD'im vardı o zamanlar ama SSD varmış gibi 10sn de açılıyordu o sistemin üstüne çok düşmüşlerdi.Şimdi güncel sistem de bile tökezlemeleri çok oluyor.Büyük vaatlerle ve umutlarla 10'u sundular Bug'lardan hatalardan geçilmiyordu..

Microsoft çocuk oyuncağı etti zaten.Windows XP'den 11'e kadar bütün OS'ları kullandım.Bana sorarsan en hızlısı hen stabil olanı Windows 8.1. SSD'im yoktu HDD'im vardı o zamanlar ama SSD varmış gibi 10sn de açılıyordu o sistemin üstüne çok düşmüşlerdi.Şimdi güncel sistem de bile tökezlemeleri çok oluyor.Büyük vaatlerle ve umutlarla 10'u sundular Bug'lardan hatalardan geçilmiyordu..
Windows 11'i adam ettikleri zaman 12'yi duyuracaklar zaten 10'da da böyle yaptılar. Ama Windows 11 düşük bütçe sistemlerin dostu değil bunu kendileri anlamadı, bana kalırsa Windows 11 kullanmak için şu an minimum 8 GB RAM, NVMe SSD, 2 GB ekran kartı gibi bir şey lazım.

Sizin ilacınız 22H2 sürümü. 21H2'de bu sorun var maalesef.
Peki bu 22h2'ye nasıl geçeceğim şu an yayinlandi mi? Guncellestirme merkezinden kontrol ettigimde her şey guncel gozukmekte.

Geri
Yukarı