Ryzen 5 3600X için soğutucu tavsiyesi

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Malumunuz çıldıran bir işlemciye sahibim. Buna hava soğutma almak istiyorum 200-300TL bandında alınabilecek kaliteli sessiz bir soğutucu var mıdır? Wraith Max indirimde 200 TL'ye düşmüş, almaya değer mi?

Son düzenleme:
Arctic kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıca alacaksanız buradan alın hem daha uygun hem de hepsiburada satış yapan set grup'un kendi sitesi.
Siyah olanını orada görememiştim teşekkür ederim. Bayağı önerildiğini gördüm bu soğutucunun ancak bazı Noctua modelleri de kafamı karıştırıyor. Mesela şu, tek fanlı modeli. Performans farkı nasıldır bilmiyorum ama. NOCTUA NH-U12S SE-AM4 AM4, 1ad NF-F12 PWM FAN, NT-H1 termal İşlemci soğutucusu - inventus

MasterLiquid 120 kullanıyorum ryzen 5 3600x için boşta 50 derecede çalışıyor kafayı yicem ve aşırı ses yapıyor pompası hava soğutma tercih etmeni öneririm
Arctic freezer 34 esports duo modeli soğutucuyu aldım. boşta 30 civarı. dalgalanma ile bazen çıkıyor sonra düşüyor. Oyunlarda 50-55 arası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı