Ryzen 5 3600X ile League of Legends'da FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Ali0000000

Hectopat
Ryzen 5 3600X ve RTX 2070 var. LoL oyuna girdikten sonra baseden kuleye kadar neredeyse ilk minyon dalgasi gelene kadar drop gibi bir şey oluyor. FPS 280-350 falan ama kasiyor. Bilgisayari 1 ay once aldim, sadece LoL'de boyle bir şey yasadim. CS:GO falan oynarken boyle bir şey olmuyor. Yardimci olabileceklere tesekkur ederim.

Sisteminiz uygun. Sadece Lol oyununda problemin ortaya çıktığını söylemişsiniz, direkt oyunla alakalı bir konu da olabilir.

Son düzenleme:
Ayarlar- Görüntü - Gelişmiş - Kare hız limiti- Monitörünüz en çok kaç Hz veriyorsa onu seçin, ''Dikey senkronizasyonu bekle'' Seçeneğini işaretleyip ''Tamam'' deyin. Problem çözüldü.

Tanıdığınımız Elwind vb. yayıncıların sabit 144 Hz monitörlerinde 144 FPS sabitleme sebepleri bu. Öğrenmiş oldunuz :).

Ayarlar- görüntü - gelişmiş - kare hız limiti- monitörünüz en çok kaç HZ veriyorsa onu seçin, "dikey senkronizasyonu bekle" seçeneğini işaretleyip "tamam" deyin. problem çözüldü.

Tanıdığınımız elwind vb. yayıncıların sabit 144 Hz monitörlerinde 144 FPS sabitleme sebepleri bu. Öğrenmiş oldunuz :).

Ben im monitör 144 bundan mi kaynaklanir sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı