Ryzen 5 4500 vs i3 12100F

ErenSB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar alacağım. Sizce R5 4500 mü yoksa i3 12100F mi tercih etmeliyim? Ya da sizin önerdiğiniz farklı bir işlemci var mıdır? Yorumlarınız benim için çok önemli, cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Ryzen 5 4500 tarafında kararımı vermiştim ancak bu video ve bazı testler kafamı karıştırdı. Bu yüzden fikirleriniz gerçekten benim için önemli. Tekrardan teşekkür ediyorum.

Peki 12100F dışında başka bir öneriniz var mı yoksa 12100F kendi segmentinin gerçekten en iyisi mi?
Sanırım öyle ancak yine de emin olmak için soruyorum. Ayrıca cevaplarınız için çok teşekkür ederim, içimi baya bi rahatlattınız.

Peki 12100F dışında başka bir öneriniz var mı yoksa 12100F kendi segmentinin gerçekten en iyisi mi?
Sanırım öyle ancak yine de emin olmak için soruyorum. Ayrıca cevaplarınız için çok teşekkür ederim, içimi baya bi rahatlattınız.
12100 en iyisi. Anakartları biraz pahalı ama bu da İntel'in satış politikası, tüm anakartları pahalı. Yapacak bir şey yok.

Çok teşekkür ederim hepinize, 12100F alacağım.
Arkadaşlar ayrıca 10-11bin tl bandında İ3 12100F işlemcili ve nvidia ekran kartlı bir sistem önerebilir misiniz. Teknobiyotik, gamegaraj gibi sitelere baktım ancak bir türlü kendime uygun bir sistem bulamadım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ayrıca 10-11bin TL bandında i3 12100F işlemcili ve NVIDIA ekran kartlı bir sistem önerebilir misiniz? Teknobiyotik, GameGaraj gibi sitelere baktım ancak bir türlü kendime uygun bir sistem bulamadım.

Yaz indirimleri geliyor bekle bence. Ayrıca en yakında karne indirimleri var.

Arkadaşlar ayrıca 10-11bin TL bandında i3 12100F işlemcili ve NVIDIA ekran kartlı bir sistem önerebilir misiniz? Teknobiyotik, GameGaraj gibi sitelere baktım ancak bir türlü kendime uygun bir sistem bulamadım.

Karne indirimlerinde büyük prekande sitelerinde mutlaka indirime girecektir. Tek tek parçaları daha uyguna alabilirsin. Özellikle Intel Core i3-12100F için B660-A anakartları piyasa çıkmaya başladı yavaştan uygun fiyatlı olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı