Ryzen 5 5600 yük altında 80 derece

UltimateGuide

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600 işlemci kullanıyorum kendi stok soğutucusunu kullanıyorum bugün yük altına sokmayı denedim ve %100 kullanımda 80 dereceyi gördü ama geçmedi. Steam PUBG de değerlere bakıyordum bu işlem öncesi oradan sayıları takip ederken FPS 0 düştü ve PC dondu. Neredeyse bir şey olur diye kapadım makineyi yani 4 5 dakika içinde neredeyse kendinden geçti 2-3 makine daha kasa mesh panel 4 adet fanı var. Ortam sıcak değil hava 10 derece sizce sorun ve ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarıda paylaştığım kule tipi soğutucuyu kullanıyorum oyunlarda ( CS, Valorant) Max 50 dereceyi gördüm eğer bütçene uygunsa ve soğutucu boyutları kasana uygunsa gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 8

Yukarıda paylaştığım kule tipi soğutucuyu kullanıyorum oyunlarda ( CS, Valorant) Max 50 dereceyi gördüm eğer bütçene uygunsa ve soğutucu boyutları kasana uygunsa gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.
mecbur alacağım başka çaresi yok gibi görünüyor yük altında bu derecelerde çalışmasını istemiyorum bunu öneren 2. kişisiniz teşekkür ederim sanırım alacağım satıcı güvenilir mi?

Mecbur alacağım başka çaresi yok gibi görünüyor yük altında bu derecelerde çalışmasını istemiyorum bunu öneren 2. kişisiniz teşekkür ederim sanırım alacağım satıcı güvenilir mi?

Herhangi bir sorun yaşamadım güvenilir diye düşünüyorum YouTube'da videoları var kurulum için ama içinden çıkan kılavuzla da kurabilirsin hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı