Ryzen 5 5600X sistem için soğutma önerisi

Hocam bende sıcak fobisi var. Laptopda 95 100 dereceleri görünce artık bilgisayara acımaya başladım ferah ferah dursun istiyorum.
Bir şey olmaz. Bunun için masraf yapmana da gerek yok. Zaten kış ayında o sıcaklıklar 65 derecelere gerileyecek.

İlla düşürmek istiyorum diyorsan da uygun fiyatlı olarak Dark Maxima V12 bakabilirsin. 1078 TL'ye satılıyor.

Bir şey olmaz. Bunun için masraf yapmana da gerek yok. Zaten kış ayında o sıcaklıklar 65 derecelere gerileyecek.

İlla düşürmek istiyorum diyorsan da uygun fiyatlı olarak Dark Maxima V12 bakabilirsin. 1078 TL'ye satılıyor.
Hocam dark maximaya bakıyordum 1200TL'ydi 1000TL'ye düştüyse alıyım ben.

Hocam dark maxima v20 iyi midir?

Hocam kasa değil de kasanın üst kısma bir fan alsam yine soğur mu?

Hocam aslında insanların yaptı on mesh yapılar var aslında onlardan alabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izleyin hocam bu videou.

Hocam aslında insanların yaptı on mesh yapılar var aslında onlardan alabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
izleyin hocam bu videou.
500 liraya bunu alacağıma bu kasanın parasını da koyar kaliteli bir mesh kasa alırım. Bu tür tasarımlar satılabilmesi için ucuz olmalı.

izleyin hocam bu videou.
Hocam bende gördümde babam bu tip kişilere güvenmiyor zaten ailecek sosyal medya kullanmadığımız için içinde bi korku oluyor. He birde ben bunu göstersem buna 300 500 lira vereceğime filtre alır önüne takarım der.

Geri
Yukarı