Ryzen 5 7500F Cinebench R23 sıcaklık değerleri

120 dereceyi falan bulmaz, sizin çözüm niyetiniz yok, bu şekilde kullanın, iyi günler.

Hocam montajı düzgün yaptım yazmışım jelatini çıkarmadınzmı diyosunuz neyse iyi günler.
Boşta 36-40 derece arası takılıyor.

M.2 SSD'yi cikarmak icin islemci sogutucuyu söküp tekrar takmistim bu soğutmayi engeller mi?

Son düzenleme:
Hocam montajı düzgün yaptım yazmışım jelatini çıkarmadınzmı diyosunuz neyse iyi günler.
Boşta 36-40 derece arası takılıyor.

M.2 SSD'yi cikarmak icin islemci sogutucuyu söküp tekrar takmistim bu soğutmayi engeller mi?
Hayır etkisi olmaz eğer macuna elini sürmediysen. Çıkarmadan önce sıcaklığı yine aynı mıydı?

O zaman bir sorun olmaz iyice oturduysa.

Hala anlamadım arkadaşımın sistemde açıyoruz Cinebench multicore testini 60 derece ortalamada kalıyor her şey aynı bir de, tek fark o Windows 11 ben Windows 10 kullanıyorum. Ve okuduğum yorumlara göre sıvı soğutma kullanan bile 70 derece görmüş testte.

Aldığı değerler arkadaşınızın ve sizin nedir? Belki cpb kapalıdır arkadaşınızda o kadar fark yaratacağını sanmıyorum soğutucuların
Hala anlamadım arkadaşımın sistemde açıyoruz Cinebench multicore testini 60 derece ortalamada kalıyor her şey aynı bir de, tek fark o Windows 11 ben Windows 10 kullanıyorum. Ve okuduğum yorumlara göre sıvı soğutma kullanan bile 70 derece görmüş testte.

Aldığı değerler arkadaşınızın ve sizin nedir? Belki CPB kapalıdır arkadaşınızda o kadar fark yaratacağını sanmıyorum soğutucuların.

Onun işlemciside 5GHz'ye çıkıyor benimki de 5GHz'ye çıkıyor şüphelendiğim konu termal macun M.2 SSD'yi çıkarmak için soğutucuyu çıkardığımda termal macun pump out yapmıştı biraz ortaya çok ufak biraz daha sıkmıştım.

Onun işlemciside 5GHz'ye çıkıyor benimki de 5GHz'ye çıkıyor şüphelendiğim konu termal macun M.2 SSD'yi çıkarmak için soğutucuyu çıkardığımda termal macun pump out yapmıştı biraz ortaya çok ufak biraz daha sıkmıştım.
Fazla macundan dolayıda olabilir. Eğer macununuz varsa silip tekrar deneyin bi hocam. Macununuz orijinaldir umarım sahte yollamamışlardır

Yeni konular

Geri
Yukarı