Ryzen 5 Fiyatları Ne Zaman Belli Olur?

Jhon le Carre

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçtiğimiz günler AMD Ryzen 7'yi satışa sundu fakat bütçe olarak 7 serisi beni aşıyor bu nedenle Ryzen 5 işlemciye sahip bir bilgisayar toplamakta karar verdim fakat onların fiyatı TL olarak hiçbir yerde bulunmuyor. Sadece USD para birimi üzerinden duyurulmuş. Benim öğrenmek istediğim şey ise Ryzen 5 1600X, 1500 ve 1400 Türkiye'de vergi dahil yaklaşık kaç TL civarına denk gelir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum fiyat olarak 1500,1400 demedim model olanları kastetmek istedim onlar yaklaşık ne kadar olur onu merak ediyorum
750-1200 ₺ arasında sıralanırlar. FX 8350 Hale'n 700-750 lira. FX 8370 var Bunun aynısı sayılır o da 800-850 lira. Daha üst modeli de var da o da elektrikli soba gibi. Uzun süredir bunlarda indirim yok. 6C/12T olan modelleri F/P açısından daha alınabilir gibi. Tıpkı R7 serisi gibi. AMD işleri tersine çevirip yukarılarda daha makul fiyatlı ürünler sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı