Ryzen 5 İşlemciler Satışta!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Açıkçası R7 1700 modelinin oyun performansını gördükten sonra R5 modellerinin böyle olacağını biliyordum. DX 12 ve çoklu çekirdek isteyen oyunlar tam olarak yaygınlaştıktan sonra bu işlemciler ancak İntel modellerini geçer. Tek çekirdek performansları 4. nesil İ5 modelleriyle ancak kapışıyor. Optimizasyon sorunlarının çözülmesine de gerek var. O da uzun bir zaman alır gibi duruyor.

Tamamen koşullara bağlı bir durum, bu işlemcilerin güçleri birbirin yakın o yüzden arada pek oynama yapacağını sanmıyorum o yüzden 10 FPS fazla almayı seçerim.

Tamamen koşullara bağlı bir durum, bu işlemcilerin güçleri birbirin yakın o yüzden arada pek oynama yapacağını sanmıyorum o yüzden 10 FPS fazla almayı seçerim.

Üstte yüklediğin son videodaki Witcher 3 oyununun CPU kullanımınlarına bak intel alanların uzun vadede başına gelecekleri o zaman anlarsın.

Çoğu testte İntel işlemciler %100 kullanıma çıkmış ancak AMD 1400 65-70 civarı kalmış gayet iyi, anlamadığım olay İ5 7400 nasıl bu kadar çok kullanım yapabiliyor ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı