Ryzen 7 3700X ve RX 570 sistem toplama

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar.
Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim. Rahatça kod derleyebileceğim, beni uzun yıllar götürecek bir sistem istiyorum. Şu an aklımdaki liste bu fikir verirseniz sevinirim. Bütçem 6500 civarı ufak alt üst olabilir.

Samsung LS24F350 monitörüne sahibim. RX570 ile HDMI kullanarak FreeSync özelliğini kullanabilir miyim?
Tekrar söylemek istiyorum. Ben bu sistemde en fazla haftada bir PUBG oynayacağım. O yüzden gelip işlemciyi kıs, ekran kartını yükselt demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570 yerine 200TL farkla RX580 almanızı öneririm. O farkı R7 3700X soğutucusunu satarak karşılayabilirsiniz. Ayrıca Elite PSU'lat çok düşük Tier PSU'lar. Onun yerine bütçenizi çok az daha artırarak High Power Element 750W yarı modüler 80+Bronze PSU alabilirsiniz. TG4 kasa yerine de Pure Steel RGB kasa tercih edebilirsiniz. SSD olarak da Crucial P1 NVME 500GB SSD özellikle iş amaçlı kullanımda daha iyi performans verir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı