Ryzen 7 3700X ve RX 5700 XT sistem toplama

ASUS ROG 5700XT modeli sorunlu bir model onun yerine Sapphire Nitro+ almanı öneririm. Ama yeni ekran kartları çıkacaklar onları bekleyebilirsiniz. Ayrıca anakart olarak ASRock X570 Taichi daha iyi bir seçim olabilir.
sorunlu diye bişe yok arkadaşım onlar duyduğun şeyler benim arkadaşta var 61 dereceyi geçmiyor en fazla 65 66

Ben de güzel bir sistem topladım ve henüz elime ulaşmayan parçalar var. Yarın itibari ile kargodan alacağımı umut ediyorum. Kullanıcı yorumlarımı paylaşacağım.

Anakart
ASUS ROG STRIX X570-F GAMING AMD
SSD
Samsung 1TB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
İşlemci
AMD Ryzen™7 3700X
Ram
GSKILL 32GB(2x16GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz
Sıvı Soğutma
Asus ROG Strix LC 360 RGB İşlemci Sıvı Soğutma
Ekran Kartı
ASUS ROG STRIX Radeon RX 5700 XT OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
Monitör
ASUS ROG STRIX 31.5" XG32VQR 144Hz 4ms HDMI DP HDR WQHD Freesync Curved Gaming Monitör
Kasa
THERMALTAKE View 51 ARGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa
Güç Kaynağı
THERMALTAKE Toughpower G1 850W 80+ Gold Full Modüler 140mm Fanlı PSU
Adreslenebilir Fanlar
THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Siyah 140mm Fan (3 lü Paket)
THERMALTAKE Riing Quad 12 RGB TT Premium Edition Siyah 120mm Fan (3 lü Paket)

Aksesuar
Thermaltake TtMod Rainbow Power Supply Sleeved Kablo Seti
Klavye
Asus ROG Strix Flare Aura Sync RGB Mekanik Gaming Klavye Türkçe-Kırmızı

Mouse
ASUS ROG Pugio Aura Sync RGB 7200 DPI Optik Gaming Mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
k
Bende güzel bir sistem topladım ve henüz elime ulaşmayan parçalar var. Yarın itibari ile kargodan alacağımı umut ediyorum. Kullanıcı yorumlarımı paylaşacağım.

Anakart
ASUS ROG STRIX X570-F GAMING AMD
SSD
Samsung 1TB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
İşlemci
AMD Ryzen™7 3700X
Ram
GSKILL 32GB(2x16GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz
Sıvı Soğutma
Asus ROG Strix LC 360 RGB İşlemci Sıvı Soğutma
Ekran Kartı
ASUS ROG STRIX Radeon RX 5700 XT OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
Monitör
ASUS ROG STRIX 31.5" XG32VQR 144Hz 4ms HDMI DP HDR WQHD Freesync Curved Gaming Monitör
Kasa
THERMALTAKE View 51 ARGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa
Güç Kaynağı
THERMALTAKE Toughpower G1 850W 80+ Gold Full Modüler 140mm Fanlı PSU
Adreslenebilir Fanlar
THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Siyah 140mm Fan (3 lü Paket)
THERMALTAKE Riing Quad 12 RGB TT Premium Edition Siyah 120mm Fan (3 lü Paket)

Aksesuar
Thermaltake TtMod Rainbow Power Supply Sleeved Kablo Seti
kaça topladınız sistem güzel olmuş sadece 32 fazla
k

kaça topladınız sistem güzel olmuş sadece 32 fazla
bu arada dark guardian kasa önerirmisiniz almayı düşünüyorum üstte de cm master liqud ml240l koycam nasıl olur bence güzel

25-30 bin civarlarında. Evet 32 GB fazla biliyorum. Fazla olsun dedim. Cumartesi günü parçalar geldi fakat kısıtlamadan dolayı alamadım ve sabırsızlıkla bekliyorum. Sistemi topladıktan sonra konu açıp paylaşacağım sizinle.

25-30 bin civarlarında. Evet 32 GB fazla biliyorum. Fazla olsun dedim. Cumartesi günü parçalar geldi fakat kısıtlamadan dolayı alamadım ve sabırsızlıkla bekliyorum. Sistemi topladıktan sonra konu açıp paylaşacağım sizinle.
tamamdır güzel olmuş sisteminiz güle güle eskitin
hocam bide aorus pro almayı düşünüyorum x570 iyimidir ? aynı ramın 16lık versiyonunun takcam gerisdi aynı zaten bu arada performans sonuçlarını da bekliyorum QWHD ve FHD çözünürlükte işte custom ultra falan iyi günler

Sorunlu diye bir şey yok arkadaşım onlar duyduğun şeyler benim arkadaşta var 61 dereceyi geçmiyor en fazla 65 66.

Sorunlu olup olmaması sadece sıcaklık değerleriyle anlaşılacak bir şey değildir. Aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Nitro+ ROG STRIX modelinden daha iyi bir model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Sorunlu olup olmaması sadece sıcaklık değerleriyle anlaşılacak bir şey değildir. Aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Nitro+ ROG STRIX modelinden daha iyi bir model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
O videoyu izledim ama bir vida hatasından dolayı o kadar. Ayrıca ASUS'un makalesinde Şubat-Mart'taki üretimlerde o vida sorunun düzelttiği yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı