Ryzen sistem seçimi

AKIÇ

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selamlar, yaklaşık 1.5 ay önce sosyalde toplama ile ilgili bir konu açıp araştırmama başlamıştım artık sistemi almamın son düzlüğündeyim. Sizden attığım sistemlerde değişikliklerle birlikte hangisinin daha alınabilir olduğunu danışmak istedim lütfen fikirleriniz benim için çok önemli esirgemezseniz sevinirim. Bu arada sistemi cuma akşamı almayı planlıyorum İncehesap'taki kasaların Gaming gecesine denk gelmesiyle bir ihtimal de olsa indirime gitmesi veyahut Gaming gecesinde kulaklık vs hediye etme gibi fırsatları var diyebiliyorum. Eğer farklı bir bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim.

GeForce Ray Tracing Warrior Gold [Bafır] | RTX 2070 Super 8G 16GB DDR4 512GB M.2 SSD Gaming PC - incehesap.com (bu sistemde ekran kartını XFX AMD Radeon RX 5600 XT thıcc III Ultra 6 GB ile değiştirip kasayı Cougar gemini s Silver yapıyorum ve fiyatı 7.3 k oluyor.)

Phantom XT Gold [webtekno] I R5 3600X RX5700 XT 8GB DDR4 16GB 512GB NVMe M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com (bunda kasayı Sharkoon TG6-RGB ile değiştirip güç kaynağını FSP 600W Bronze yapıyorum fiyat 8.6 k yapıyor)

TEKNOKING-2/AMD Ryzen 5 3600X/MSI RX 5700 XT MECH 8GB/16GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA ( bunda kasayı Power bosst yapıp SSD'yi Seagate 480GB ile değiştiriyorum fiyat 8.5k oluyor)

Dostlar fazla seçenek olduğunun farkındayım lakin sistemi önümüzdeki 5 10 yıl için toplamayı düşündüğüm için baş ağrıtacak bir sorunla karşılaşmayı hiç istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı