Ryzen3 1200 sistem takılıyor

HalilMete58

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle;
Ryzen3 1200.
RX550 4 GB.
400PSU
A320M R
12 GB RAM

Bilgisayarımda Alt Tab falan atınca ya da Opera'da takılırken (takılmak dediğim gezinmek anlamında) sistemde bir şeye dokunamıyorum ama sistem falan calısıyor, donma kasma yok. Tıklayamıyorum, sanki dokunmatiği kapalıymış gibi düşünün. 20 saniye, 30 saniye falan Windows tusuna Alt Tab falan bir şey yapıyorum, zar zor çözülüyor. Windows yeniden kurdum, bir şey yok değişen. HDD ve SSD'm sağlam. PC'm daha 5-6 aylık. ir şey. Teşekkür ederim.

Curicual bx500
SSD modeli nedir?
Hocam Kaspersky ile virüs taraması yapın virüs olabilir.

Format attıgım için virüs olacağını sanmıyorum ama genede sağol denerim
Arkadaslar cidden buna bi çözüm bulalım bilgisayarcıya diyorum format kardeşim diyor şimdi küfür etsem nedeyim :D bulabilirsek Allah hepinizden Razı olsun Bulamasak bilene gene sizden Razı olsun

Curicual bx500

Arkadaslar cidden buna bi çözüm bulalım bilgisayarcıya diyorum format kardeşim diyor şimdi küfür etsem nedeyim :D bulabilirsek Allah hepinizden Razı olsun Bulamasak bilene gene sizden Razı olsun
Crucial BX500 sanırım biraz sorunlu bir model. Eğer virüs yoksa sorun ondan olduğunu düşünüyorum.

Curicual bx500

Hocam sakın bilgisayarcıyı dinlemeyin şunu bilin ki format en son çözümdür.
Crucial BX500 sanırım biraz sorunlu bir model. Eğer virüs yoksa sorun ondan olduğunu düşünüyorum.
Evet hocam sorunlu bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı