S10+ vs S10 5G

ÖmerY.

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle Samsung S10+ ile S10 5G modelleri arasında kaldım. 2 ay daha bekleyip 5G mi alsam yoksa şimdi + modelini mi alsam bilemedim. Ve bu telefonların sar değeriyle alakalı bilgi sahibi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

Son olarak şu zamanlarda telefonu yeni alanlar 8 GB RAM yerine 6 GB RAM ile karşılaşmışlar.

Samsung'dan bununla alakalı haber yok. O yüzden biraz sıkıntılı çünkü telefonu yurt dışından gelecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
5G Türkiye'de 2020 yılından itibaren kullanılacak. O dönem bu telefonu kullanırım derseniz alabilirsiniz. Onun dışında 6GB RAM ile gelme ihtimali yok, bu sorun değil tamamen başka bir şey. S10E modelinde var 6GB. Benim tavsiyem S10+ almanız olacaktır.

5G Türkiye'de 2020 yılından itibaren kullanılacak. O dönem bu telefonu kullanırım derseniz alabilirsiniz. Onun dışında 6GB RAM ile gelme ihtimali yok, bu sorun değil tamamen başka bir şey. S10E modelinde var 6GB. Benim tavsiyem S10+ almanız olacaktır.
Cevabın için teşekkürler. S10 5G yi sadece 5G özelliği için değil aynı zamanda ekranı daha büyük kameraları daha iyi ve şarj kapasitesi daha büyük. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda yine + almalı mıyım? Lütfen sert algılama, sadece tekrar sordum sonuçta az para değil :)

Cevabın için teşekkürler. S10 5G yi sadece 5G özelliği için değil aynı zamanda ekranı daha büyük kameraları daha iyi ve şarj kapasitesi daha büyük. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda yine + almalı mıyım? Lütfen sert algılama, sadece tekrar sordum sonuçta az para değil :)
Oldukça pahalı bir ürün olacaktır, türünün ilk örnekleri çünkü. Onun dışında o paraları verebiliyorsanız hiç sorun etmeden alabileceğiniz bir telefon olur. 👍

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı