S10e vs iPhone 11

Bütçe
15000

Emir178001

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kameradan fazla tatmin olmadığım ve iOS cihaz istediğim için S10e telefonumu satıp iPhone 11 almayı düşünüyorum.
iPhone 11'in ekranı Full HD olmadığı için önerilmiyor lakin ekran kalitesine önem vermiyorum sadece sosyal medya ve kamerası için kullanacağım. Sizce mantıklı bir yükseltme olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem şimdilik karşılamıyor, ancak 2024'te satıp alabilirim. Şuan için iPhone 11, S10'e ye kıyasla daha iyi işler çıkartır mı?
Evet kesinlikle. Batarya, kamera ve işlemci konusunda büyük farklar var çünkü S10 serisi XS ve XR ile denk. Fakat ekran konusunda sıkıntı yaşamanız muhtemel fakat dediğiniz gibi ekran kalitesine pek önem vermiyorsanız sorun değil.

Merhaba, kameradan fazla tatmin olmadığım ve iOS cihaz istediğim için S10e telefonumu satıp iPhone 11 almayı düşünüyorum.
iPhone 11'in ekranı Full HD olmadığı için önerilmiyor lakin ekran kalitesine önem vermiyorum sadece sosyal medya ve kamerası için kullanacağım. Sizce mantıklı bir yükseltme olur mu? Teşekkürler.

Ekran kalitesine önem vermiyormuşsunuz, alınır.

İkinci el temiz kullanılmış 11 Pro bulursan 11 Pro al. Bulamazsan 0 11 al geç.

iPhone 11, 2. elde de, sıfır piyasasında da sahip olduğu fiyat etiketini hak etmiyor, yurt dışında 250 dolardan satılıyor bu cihaz. Kamera, uzun kullanım ömrü ve premium deneyim (amiral gemisi hissiyatı) bakımından S22 modelleri her halükarda daha mantıklı.

iPhone 11, 2. elde de, sıfır piyasasında da sahip olduğu fiyat etiketini hak etmiyor, yurt dışında 250 dolardan satılıyor bu cihaz. Kamera, uzun kullanım ömrü ve premium deneyim (amiral gemisi hissiyatı) bakımından S22 modelleri her halükarda daha mantıklı.
Sanırım bir daha Android kullanmayacağım stabil bir sistem olduğunu düşünmüyorum donanım olarak evet s22 daha iyi ama ne kadar iyi olursa olsun android olunca maalesef kurtarmıyor. Belki iPhone SE 2 alabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı