P20 Pro vs S10E

Ebubekir.D

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5500 - ASUS B550M-K - HYPERX Fury 8x2GB 3600Mhz Cl 17 - MSI RADEON RX 6650 XT Mech 2x 8g OC - TOSHIBA TR200 480GB - SEAGATE BARRACUDA 500GB HDD - NZXT C650 BRONZE PSU - NZXT H5 FLOW BLACK
Meslek
Öğrenci
Sizce hangisi alınmalı? Birisi kamerada usta, birisi işlemcide yeni nesil. Tabii P20 Pro da çok geride değil. Görüşlerinizi söyler misiniz?

P20 Pro fiyatını hakeden bir telefon değil bence. Telefonu ne amaçla alacaksınız? Yerinizde olsam bu kadar para vermek yerine Mi 9 gibi bir telefon alırdım. Daha çıkmadı ama 3500-4000 arası çıkarsa alınır. İlla ki iki telefon arasında kaldıysan ben S10E diyorum.

Dostum ben bu zamanda telefon almanı önermem. Çünkü dolar olmuş 5,4 tl. Giderim 1500 tl telefon alırım ya da profesyonel bilgisayar alırım
Dolarda herhangi bir düşüş olup olmayacağını bilemeyiz, daha önceki zamanlara da bakarsak sürekli artışta dolar o yüzden ne kadar erken olursa o kadar iyi olur almak.

S10 serisi genel kamera olarak tüm Huawei modellerinden daha iyi. Yeni P30 serisiyle kamera büyük ihtimal fotoğraf noktasında Huawei yine öne çıkacak.

P20 PRO fiyat performans olarak kötü bir model. P20 PRO yerine 600 TL daha ucuz olan S9 Plus alman çok daha mantiklidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı