S20 FE alınır mı?

Hocam yoğun kullanım da olsa alınır mı?
Hala öyle mi bilmiyorum ama iPhone kullanıcıları pil yetersizliğinden dolayı yanlarında powerbank taşıyordu.
Çünkü alternatifi yok gibi 18 bine.

Evde sıkıntı olmaz da dışarı çıktığında çok üzer. Kaliteli powerbank taşırsan sorun çözülür, termal başarım olarak da başarısız, çok serin çalışmıyor.

Evde sıkıntı olmaz da dışarı çıktığında çok üzer. Kaliteli powerbank taşırsan sorun çözülür, termal başarım olarak da başarısız, çok serin çalışmıyor.
Hocam ısınma, şarj olayı güncellemerle halledilmiş sanırım. Kısmen de olsa.
Ve ısınma performansa etki etmiyormuş öyle mi?
Zaten evde kullanırım genellikle.
Dışarıda uzun süre kalacak olursam da enerji tasarrufuna alır bir de dark moda alırım. İdare eder o zaman değil mi? Mecbur kalırsam.
Bir de hocam powebankdan kastım küçük bir şey. Max 5000 mAh.

Hocam ısınma, şarj olayı güncellemerle halledilmiş sanırım. Kısmen de olsa.
Ve ısınma performansa etki etmiyormuş öyle mi?
Zaten evde kullanırım genellikle.
Dışarıda uzun süre kalacak olursam da enerji tasarrufuna alır bir de dark moda alırım. İdare eder o zaman değil mi? Mecbur kalırsam.
Bir de hocam powebankdan kastım küçük bir şey. Max 5000 mAh.
Genshin Impact gibi oyunlarda ısınma performansa etki eder ama PUBG gibi basit oyunlarda yüksek grafiklerde sabit 60 FPS oynayabilirsin.
Dışarıda uzun süre kalacak olursam da enerji tasarrufuna alır bir de dark moda alırım. İdare eder o zaman değil mi?
Uzun süreden kastın 5 saat civarıysa %20 civarlarında kurtarırsın ancak kesin bir yargıda bulunamam.

Genshin Impact gibi oyunlarda ısınma performansa etki eder ama PUBG gibi basit oyunlarda yüksek grafiklerde sabit 60 FPS oynayabilirsin.

Uzun süreden kastın 5 saat civarıysa %20 civarlarında kurtarırsın ancak kesin bir yargıda bulunamam.
Hocam sabah %100 olarak aldım diyelim.
Akşama kadar 5-6 saat ekrana bakmayacağım ya.
Hem dediklerimi yaparsam rahat çıkarır herhalde. Değil mi? Galaxy S22 Snapdragon ile Pil Kullanım Süresinde Şaşırtıyor
''Ancak oyun esnasında pil süreleri yazımızdaki modeller arasında ortalama kullanım süresi 6-7 saat. Testin sonuçları da burada sonlanıyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın.''
S21 FE güzel bir cihaz. Alabilirsin. S22 hakkında her şeyi yazdım. S22'deki dezavantajlar umurunda değilse git al.
Umurumda değil demeyeyim de ilk çıktığına nazaran düzeltmişler bayağı. Kullanıcı yorumlarına göre öyle.
Bu fotoğrafı da paylaşıyorlar.

Hocam sabah %100 olarak aldım diyelim.
Akşama kadar 5-6 saat ekrana bakmayacağım ya.
Hem dediklerimi yaparsam rahat çıkarır herhalde. Değil mi? Galaxy S22 Snapdragon ile Pil Kullanım Süresinde Şaşırtıyor
"Ancak oyun esnasında pil süreleri yazımızdaki modeller arasında ortalama kullanım süresi 6-7 saat. Testin sonuçları da burada sonlanıyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın."

Umurumda değil demeyeyim de ilk çıktığına nazaran düzeltmişler bayağı. Kullanıcı yorumlarına göre öyle.
Bu fotoğrafı da paylaşıyorlar.

Hocam S22 içine siniyorsa al.

Geri
Yukarı