S20 FE alınır mı?

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster abra a5 v16.7 Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050
Yakın zamanda kafamda telefonu değiştirmek gibi bir fikir vardı ve indirimde görünce sizlerin de fikirlerini almak istedim, bu fiyata değer mi? Kullanım amacım daha çok günlük kullanım, panel kalitesi ve pil ömrü önemli benim için. Ek olarak ikinci elde 8 bin civarına daha iyi alternatifler bulunabilir mi?

10K'ye alınır. Biraz bütçe aşarım dersen Realme GT2 daha mantıklı. Kamera olarak S20 FE daha iyi ancak güncelleme ömrü olarak GT2 Android 15 alacak muhtemelen. S20 FE'nin ise Android 14 alıp almayacağı bile kesin değil.

Bence S21FE daha iyi çok bir fiyat farkı yok.
3800 TL az mı hocam? :D

Merhaba ege hocam, bilgisayar arastırırken bana çok yardımın oldu. Elimde S20FE var istediğin her şeyi cevaplarım. Panel kalitesi olarak s20fe güzel bir telefon. Şarj bakımından 1 sarjda 1 gün rahat rahat kullanabilirsiniz. Ama 6gb ramli olan, snapdragonlu versiyonunu öneririm. yaklaşık 1 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece güneşli havada ekranı görmek çok zor.

Bence S21FE daha iyi çok bir fiyat farkı yok.

Pil 1 günü çıkarmıyor diyorlar.

Yakın zamanda kafamda telefonu değiştirmek gibi bir fikir vardı ve indirimde görünce sizlerin de fikirlerini almak istedim, bu fiyata değer mi? Kullanım amacım daha çok günlük kullanım, panel kalitesi ve pil ömrü önemli benim için. Ek olarak ikinci elde 8 bin civarına daha iyi alternatifler bulunabilir mi?

Alınır hocam ama güncelleme desteği bitecek. Biraz daha koyabilirseniz Realme GT2 öneririm.

Fiyatına göre kesinlikle değer fakat Android 14 alıp almayacağı ne malum. Güncellik istiyorsanızda ve bütçe artarsa Realme GT 2 var bütçe artmaz ise:

Eğer güncelleme alıp almayacağı çok önemli değilse S20 FE öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı