S20 FE mi S21 FE mi?

Güncelleme almaması senin için sıkıntı değilse s20 fe mantıklı olabilir ama s20 fe nin ram i 6 gb iken s21 fe 8 gb. Arada 5 bin lira vardı. Realme gt 2 ye de bak derim. Bütçen varsa s21 fe yoksa s20 fe.

Almışken iyisini al. İleriye dönük olur. Ki 8 GB RAM, güncelleme alması, 5G desteklemesi, ve işlemcisinin Antutu'dan daha yüksek puan alması dolayısıyla S21 FE almanı öneririm. Zaten oyun oynamayacağın için ısınma sorunu yaşayacağını sanmam. Aşağıdaki siteye de bir bakarsın ufaktan fikir verir.

Ama S21 FE'ye hafıza kartı takamayacağına dikkat et.

Ben s20fe kullanıyorum, 2 seneyi geçti. Halâ kasma ve donma vs.bişey yok. Herşeyiyle tüm özellikleriyle kullanıyorum. Sadece bataryası son 1 aydır günde 1 kere şarj ediyorum, önceden 2 günde 1 şarj ediyordum. Ha ama yoğun kullanımda yine ne için kullandığınıza bağlı. Ama yinede bataryası halâ sağlam. Isınma vs.yok. Oyunda oynuyorum, free fire lords mobile gibi. Dışarıda da eğer şarjım fullse blutooth kulaklıkla beraber internette açık oluyor, 5-6 saat gezip geldikten sonra yoğun kullanım sonucu %20lerin altına düşüyor tabi şarjı. Benimki exynos modeldi, ben aldıktan sonra snapdragon çıktı, başta moralim düşmüştü ama dediğim gibi halâ kullanıyorum. Güncel olan s21fe almanız daha mantıklı ama aradaki fark sonucta sizin kararınız, eğer sizi etkileyecekse s20fe tavsiye ederim.

Ben s20fe kullanıyorum, 2 seneyi geçti. Halâ kasma ve donma vs.bişey yok. Herşeyiyle tüm özellikleriyle kullanıyorum. Sadece bataryası son 1 aydır günde 1 kere şarj ediyorum, önceden 2 günde 1 şarj ediyordum. Ha ama yoğun kullanımda yine ne için kullandığınıza bağlı. Ama yinede bataryası halâ sağlam. Isınma vs.yok. Oyunda oynuyorum, free fire lords mobile gibi. Dışarıda da eğer şarjım fullse blutooth kulaklıkla beraber internette açık oluyor, 5-6 saat gezip geldikten sonra yoğun kullanım sonucu %20lerin altına düşüyor tabi şarjı. Benimki exynos modeldi, ben aldıktan sonra snapdragon çıktı, başta moralim düşmüştü ama dediğim gibi halâ kullanıyorum. Güncel olan s21fe almanız daha mantıklı ama aradaki fark sonucta sizin kararınız, eğer sizi etkileyecekse s20fe tavsiye ederim.
Çok sağolun. 2 yıldır kullanan birinin deneyimleri daha iyi oldu tabii ki. Güncelleme alıp almaması neyi değiştirir acaba? Yani onu tam oturtamadım da kafamda. Güncelleme alamamak neyi kaybettirir?

Yeni konular

Geri
Yukarı