İkinci el temiz S21FE mi S20FE mi?

1500 TL'lik cihaz Note 10 Pro'dan iyi ise bol bol tavsiye edin cihazınızı da millet faydalansın.
Birçok kimse uygun fiyatlı cihaz arıyor. Çok hayıra girersiniz.

Satışta çok az adet var.
Özellik olarak çok kötü Note 10 Pro'ya göre.
Sadece yazılımı çok iyi.
Honor 10 Lite ve Honor 7C'den bahsediyorum. Tabii en son 8 ay önce kullandım Honor 10 Lite.
Honor 7C ise 1 yıldan biraz fazla oldu kullanmayalı. Ekranı kırıldı çünkü.

Satışta çok az adet var.
Özellik olarak çok kötü Note 10 Pro'ya göre.
Sadece yazılımı çok iyi.
Honor 10 Lite ve Honor 7C'den bahsediyorum. Tabii en son 8 ay önce kullandım Honor 10 Lite.
Honor 7C ise 1 yıldan biraz fazla oldu kullanmayalı. Ekranı kırıldı çünkü.

Yani şu karşılaştırmadaki honor7C daha iyi. öyle mi? El insaf...

İkisi de pil konusunda aşırı memnun etmez.
O fark için o kadar özellikten mahrum kalmayın.
S21 FE rakipsiz.
Isınma sadece kamerada ve Instagram'da canlı yayın izlerken oluyor.
Harici hatasız boyasız tramersiz.
Pardon yanlış oldu :D
Harici sorunsuz.

Daha güncel diye mi önerdiniz yoksa 20'den farkı nedir mesela ben Battle Prime da yüksek ayarlarda rahat oynar miyim oyin hastası değilim de haftada bir oynarsam.

1500 TL'lik cihaz Note 10 Pro'dan iyi ise bol bol tavsiye edin cihazınızı da millet faydalansın.
Birçok kimse uygun fiyatlı cihaz arıyor. Çok hayıra girersiniz.

Kardeşim alakasiz konuşma yapma benim konumun altında Redmi Note 10 Pro'yu 1500'e rüyanda görürsün ayrıca.

S21 FE kullanıyorum. Sorularınızı yanıtlayabilirim.
S20 FE ile S21 FE yi epey de karşılaştırın ve teknik özelliklerin farkını kendiniz görün.
Isınma sadece Kamera'da uzun süre kaldığımda ve Instagram'da canlı yayın izlediğimde oluyor. Elde tutulmayacak hale geliyor telefon.
Onun haricinde hiç ısınmıyor neredeyse.
Günde 2 kez şarj ediyorum yine de 1 günümü çıkarmıyor. Çok yoğun kullanıyorum fakat.
10 saat falan.
Ayrıca aldığım gün 6 saat şarjda kullandığım için bataryanın içinden geçtim ben.
Hocam seninle başka bir konuda da konuşmuştuk, S21 FE'yi o konuda senin dışında kullananların herhangi bir şikayeti yoktu ki bende S21 FE exynos 2100 kullanıcısıyım. O konuda da söylemiştim tekrar söylüyorum, senin telefonun eğer doğru söylüyorsan fabrika çıkışlı hatalı üretim telefon. İnstagram'ı bizde kullanıyoruz canlı yayında telefon boşta gibi çalışıyor, herhangi bir ısınma söz konusu değil. Telefonu sürekli gömüyorsun konularda ve beni S21 fe düşmanı olarak görmeyin diyorsun ama anlattıkların pek gerçeği yansıtmıyor. Batarya konusunda telefon günlük kullanımda çok rahat günü çıkartıyor 120 hz ekranda, 60 HZ çekersen telefonun ekran süresi çok daha fazla uzuyor. Kamera olarak s20 fe daha iyi diyorlar demişsin gerçekten yorumların akıl alır gibi değil. Sen bir telefonunu aldığın yere gönder, değiştirsinler. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin, bende telefon ararken böyle saçma sapan yorumlar yapıldı ilki de almışım telefonu.

120 HZ'de sosyal medya günlük kullanımda 6 saat civari ekran süresi var, işlemciside sosyal medya ve günlük kullanımda Temmuz ayında 33 derece hava sıcaklığında telefon 37 derecelerde çalışıyor. Bir kaç ay önce havalar soğukken, bahar ayında 28-30 derece arası çalışıyordu.

Telefonun fiyatına göre rakibi yok, amiral gemisi bir telefon.

Siz ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz ya da okumuyorsunuz.
O yüzden artık bu konuya hiçbir cevap yazmayacağım.

Bir katki vermedin zaten çok iyi olur.

Hocam seninle başka bir konuda da konuşmuştuk, S21 FE'yi o konuda senin dışında kullananların herhangi bir şikayeti yoktu ki bende S21 FE Exynos 2100 kullanıcısıyım. O konuda da söylemiştim tekrar söylüyorum, senin telefonun eğer doğru söylüyorsan fabrika çıkışlı hatalı üretim telefon. Instagram'ı bizde kullanıyoruz canlı yayında telefon boşta gibi çalışıyor, herhangi bir ısınma söz konusu değil. Telefonu sürekli gömüyorsun konularda ve beni S21 FE düşmanı olarak görmeyin diyorsun ama anlattıkların pek gerçeği yansıtmıyor. Batarya konusunda telefon günlük kullanımda çok rahat günü çıkartıyor 120 Hz ekranda, 60 Hz çekersen telefonun ekran süresi çok daha fazla uzuyor. Kamera olarak S20 FE daha iyi diyorlar demişsin gerçekten yorumların akıl alır gibi değil. Sen bir telefonunu aldığın yere gönder, değiştirsinler. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin, bende telefon ararken böyle saçma sapan yorumlar yapıldı ilki de almışım telefonu.

120 Hz'de sosyal medya günlük kullanımda 6 saat civari ekran süresi var, işlemciside sosyal medya ve günlük kullanımda temmuz ayında 33 derece hava sıcaklığında telefon 37 derecelerde çalışıyor. Birkaç ay önce havalar soğukken, bahar ayında 28-30 derece arası çalışıyordu.

Telefonun fiyatına göre rakibi yok, amiral gemisi bir telefon.

Teşekkürler düzgün bir yorum gördüm.

Alt kenarda USB-C portunu, mikrofonu, hoparlörü ve nano SIM kart tepsisini görüyoruz. Üst kenarda ikinci mikrofon bulunuyor. ahize ve ikinci hoparlör, ekranın üst kısmında, ön camın metal çerçeve ile birleştiği noktada çok ince ve uzun bir delikte yer alıyor. bunun yerini fark etmek oldukça zor, Samsung buraya iyi biçimde gizlemiş.

Evet bunu çoğu kişi bilmiyordu galiba.

Alt kenarda USB-C portunu, mikrofonu, hoparlörü ve nano SIM kart tepsisini görüyoruz. Üst kenarda ikinci mikrofon bulunuyor. ahize ve ikinci hoparlör, ekranın üst kısmında, ön camın metal çerçeve ile birleştiği noktada çok ince ve uzun bir delikte yer alıyor. bunun yerini fark etmek oldukça zor, Samsung buraya iyi biçimde gizlemiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı