S20 FE mi S21 FE mi?

Çok sağolun. 2 yıldır kullanan birinin deneyimleri daha iyi oldu tabii ki. Güncelleme alıp almaması neyi değiştirir acaba? Yani onu tam oturtamadım da kafamda. Güncelleme alamamak neyi kaybettirir?
Ben şuana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım. Güncelleme alamamak diye birşeyi yorumlarda gördüm. Kastettikleri şeyi genelde Iphone'larda tanıkoldum, yani eski bir kasa mesela ıphone'5in güncelleme almaması, uygulamaları güncelleyememesi ve uygulamalarında zamanla kullanılamaması gibi. Ama bu telefon halâ güncel, en son 3 gün önce kullandığım çoğu uygulamaya güncelleme geldi hatta. Öyle bir söylüyolarki sanırsın 15 sene önce çıkmış bu model. Siz birde işlemci olarak snapdragon alacaksınız, s20de de s21de de snapdragon mevcut.

Çok sağ olun. 2 yıldır kullanan birinin deneyimleri daha iyi oldu tabii ki. Güncelleme alıp almaması neyi değiştirir acaba? Yani onu tam oturtamadım da kafamda. Güncelleme alamamak neyi kaybettirir?

Samsung cihazları bilmem ama Realme cihazlarda güncelleme çok önemli 1 sene güncelleme almadım ve kasmalar olsun güvenlik açıkları olsun vay anam vayy sırf bu yüzden IOS'a geçeceğim.

Ben şuana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım. Güncelleme alamamak diye birşeyi yorumlarda gördüm. Kastettikleri şeyi genelde Iphone'larda tanıkoldum, yani eski bir kasa mesela ıphone'5in güncelleme almaması, uygulamaları güncelleyememesi ve uygulamalarında zamanla kullanılamaması gibi. Ama bu telefon halâ güncel, en son 3 gün önce kullandığım çoğu uygulamaya güncelleme geldi hatta. Öyle bir söylüyolarki sanırsın 15 sene önce çıkmış bu model. Siz birde işlemci olarak snapdragon alacaksınız, s20de de s21de de snapdragon mevcut.
s21 de snapdragon türkiye de yok diye biliyorum. Güncelleme konusunda da 1 sene sonra güncelleme almamaya başlayacak s20 fe galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı