S20 FE vs S20

Bütçe
4000-7000

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
S20 gerek tasarımı, gerek kamerası, gerek arayüzü, gerek pil ömrü ve gerek ekran konusunda S20 FE'den çok çok daha iyi fakat S20 FE'nin tek artısı Galaxy Buds+ ve Galaxy Fit 2 ile gelip 600-700TL ucuz olması. Ocak'ta yeni S serisini duyuracak Samsung. Sizce Ocak'ta Samsung'un diğer telefon modellerinin fiyatı düşer mi? Beklemeli miyim? Bir yandan bilgisayar da toplayacağım ve ucuzluk=daha iyi benim için yani hangisi daha pahalıysa onu alayım mantığıyla gitmiyorum. Başka telefon önerileriniz varsa lütfen söyleyin.

Ben sizin yerinizde olsa idim Samsung Galaxy S20 Fe'yi seçerdim. Alternatif olarak Xiaomi Mi 10T'yi düşünürdüm.

Xiaomi Mi 10Tnin stogu kalan bir site goremedim fiyati hakkinda bilginiz varsa yazarsaniz sevinirim ve bir sorum olacak. Bir yandanda bilgisayar toplayacagim ve babam cok az para vermek istiyor. O yuzden biraz daha fiyati indirip Xiaomi Mi Note 10 Lite'a gozum kaydi. Sizce alınır mı? Sar degeri cok yuksek diyorlar ve ekrani çok da iyi degil diyorlar.

İkisi arasından bir tercih yapacak olsam S20 FE derdim. S20 ile özellikleri hem benzer hem daha ucuz. Buna ek olarak şu an 7000 TL bandına iPhone 11 var. Yalnız şunu belirtmek isterim S20 FE'nin bazı modellerine bir ekran sorunu mevcut.

Yazılım ve arayüz iki cihazda da aynı. Pil ömrü olarak da FE modeli daha iyi. S20'nin tek artısı tasarımı ve kamerası. Fakat dokunmatik problemleri mevcut FE modelinde düz S20 modeli almanız daha doğru olur.

Yazılım ve arayüz iki cihazda da aynı. Pil ömrü olarak da fe modeli daha iyi. S20'nin tek artısı tasarımı ve kamerası. Fakat dokunmatik problemleri mevcut fe modelinde düz S20 modeli almanız daha doğru olur.

S20 fe için Samsung member uygulamasında şikayetler var. Çoğu kişi S20 öneriyor. Bende bundan yola çıkarak S20 al diyorum.

İkisi arasından bir tercih yapacak olsam S20 fe derdim. S20 ile özellikleri hem benzer hem daha ucuz. Buna ek olarak şu an 7000 TL bandına iPhone 11 var. Yalnız şunu belirtmek isterim S20 Fe'nin bazı modellerine bir ekran sorunu mevcut.

Ben sizin yerinizde olsa idim Samsung Galaxy S20 Fe'yi seçerdim. Alternatif olarak Xiaomi Mi 10T'yi düşünürdüm.

Arkadaşlar S20 fe konusunda uyardığınız için teşekkür ederim S20 fe yi kesinlikle tercihlerimin arasından sildim fakat S20 nin https://www.hepsiburada.com/samsung...li-p-HBV00000QXQIA-yorumlari?sayfa=1&filtre=2 yorumları gerçekten şüpheye düşürdü beni. Arkadaşlar pili yetersiz ve çok ısınıyor telefon diyorlar. Doğru mudur? S20'nin ekran çözünürlüğü 1080P'ye alınsa ısınma sorunu ve pil sorunu düzelir değil mi? Ya da yorum yapan arkadaşlar 7Klık telefondan 15Klık telefonla aynı performansı mı bekleyip aldılar da sövüyorlar yorum yaparken? Başka bir telefon öneriniz varsa hala alabilirim.

Arkadaşlar S20 fe konusunda uyardığınız için teşekkür ederim S20 fe yi kesinlikle tercihlerimin arasından sildim fakat S20 nin https://www.hepsiburada.com/samsung...li-p-HBV00000QXQIA-yorumlari?sayfa=1&filtre=2 yorumları gerçekten şüpheye düşürdü beni. Arkadaşlar pili yetersiz ve çok ısınıyor telefon diyorlar. Doğru mudur? S20'nin ekran çözünürlüğü 1080P'ye alınsa ısınma sorunu ve pil sorunu düzelir değil mi? Ya da yorum yapan arkadaşlar 7Klık telefondan 15Klık telefonla aynı performansı mı bekleyip aldılar da sövüyorlar yorum yaparken? Başka bir telefon öneriniz varsa hala alabilirim.
Vallahi yorumlara bakarak alırsan Samsung'un her telefonu için bunları söylüyorlar.

Vallahi yorumlara bakarak alırsan Samsung'un her telefonu için bunları söylüyorlar.

Hocam ama hemen hemen haklı değiller mi? Samsung'un ocak ayında çıkaracağı yeni s serisini bekleyeceğim. Gene aynı işlemci olayını yaparlarsa direkt iPhone 11 alıp işime bakacağım. Bir çok kez karar değiştirdim artık tekrardan kararımı değiştirmek istemiyorum.

Geri
Yukarı