S20+ yerine alınabilecek telefonlar nedir?

Bütçe
30000
Hocam benim bildiğim hala aynı mı bilmiyorum fakat Xiaomi telefonlar Samsung veya Apple telefonlara göre daha az ömre sahip yanlış isem özür dilerim fakat daha uzun süre kullanmak istiyorsanız Samsung veya Apple üzerinden seçiminizi yapın.

Hocam benim bildiğim hala aynı mı bilmiyorum fakat Xiaomi telefonlar Samsung veya Apple telefonlara göre daha az ömre sahip yanlış isem özür dilerim fakat daha uzun süre kullanmak istiyorsanız Samsung veya Apple üzerinden seçiminizi yapın.

Ben şu an Samsung kullanıyorum memnunum ancak bataryasi çok fazla dayanmıyor boşta iken bile 3 4 saat içinde %51 düşüyor. Apple ise daha önce kullandım ancak yurt disi olduğu için Android'e geçmek zorunda kaldım Apple'a geri dönmeyi dusundum ama telefonların fiyatları biraz pahalı geldi açıkçası.

Ben şu an Samsung kullanıyorum memnunum ancak bataryasi çok fazla dayanmıyor boşta iken bile 3 4 saat içinde %51 düşüyor. Apple ise daha önce kullandım ancak yurt disi olduğu için Android'e geçmek zorunda kaldım Apple'a geri dönmeyi dusundum ama telefonların fiyatları biraz pahalı geldi açıkçası.
Hocam ben S22 kullanmaktayım her şeyine baktım bataryaya bakmadım çok pişman mıyım çok değil benim de hızlı gidiyor o konuda bir şey söyleyemem fakat ultra modelleri daha iyi bu konuda.

Aslında iPhone 12 kullanıyordum yurt dışı olduğu için Android'e geri geçtim ancak şu an kullandığım telefonun bataryası kapalıyken bile 3 4 saatte %51 düşüyor bir de Android 14 desteklemedigi için değiştirmek istiyorum.

Bütçeyi biraz olmadan asabilirim Max 10.000e kadar.

Hiç macera arama iPhone 13 al o zaman.

Samsung'un arayüzünden sıkıldıysan ve ona alıştıysan Xiaomi'de pişman olursun. 13 alabilirsin.

Hiç macera arama iPhone 13 al o zaman.

Samsung'un arayüzünden sıkıldıysan ve ona alıştıysan Xiaomi'de pişman olursun. 13 alabilirsin.

Tamamdır hocam ben az çok kafamda sekillendirdim tavsiyeleriniz için teşekkür ederim herkese büyük ihtimal şansımı yine Apple veya Samsung'dan yana kullanacağım herkese iyi gunler.

Ciddi batarya beklentisi varsa nothing Phone 2 almalısınız. 10-11 saat ekran süresi alanı gördüm.

Batarya çok sıkıntı değil aslında ama oyun oynayamıyorum ev dışında bir yere giderken çok fazla düşüyor ama şu an az çok kafamda oturdu nothing Phone'a kesinlikle bakacağım ama kararım büyük ihtimal Samsung ve Apple'dan yana olacak.

Geri
Yukarı