S20FE alınır mı?

Bütçe
6500

Poinefe

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi günler. Daha önce telefon önerisi konusu açmıştım ama bu sefer sadece Samsung S20FE alınır mı diye soracağım. Oynadığım oyunlar çok ağır değil. Clash of Clans nss gibi oyunlar oynuyorum. Kamera benim için önemli ve ekran benim telefonda istediğim tek şey günümun çoğu telefon başında geciyor. Sosyal medya dizi izlemek gibi yani. Benim için önemli olan bunlar S20FE bunları hiçbir problem olmadan 3-4 sene götürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama o problemler çözülmedi mi?

Bazı kaynaklar da devam ediyor derken, bazı kaynaklar da ise düzeltilmiş olduğu söylenmiş. Riske girmeye değmez bence. Bütçenizi artırıp Samsung Galaxy S10 Lite alın derim.

Merhaba, aynı kararsızlığı yaşamıştım Sosyal´de de birkaç tane konum var bununla ilgili ve en son olarak gidip aldım. Ekran anlamında sorun yaşamadım ve bulunduğum bölgedeki Mediamarkt ve Vatan çalışanları en çok satılan ve en az şikayet gelen model olduklarını söylediler. Tabii satış politikası da olabilir o sözlere güvenmek size kalmış. Ben oyun oynamıyorum telefondan, İnstagram, fotoğraf çekimi ve Whatsapp hariç pek kullandığım söylenemez. Batarya anlamında oyun oynarken bir günü çıkarıp çıkaramayacağı konusunda ben çıkaramayacağını düşünüyorum. Kamera anlamında beni tatmin ettiğini söyleyebilirim, S20 FE ile çekilmiş fotoğraflarımın konusu burada: 2021 Fotoğraflarım #2
Ekran konusuna gelirsek birkaç ay oluyor alalı ve hiçbir sorun yaşamadım. Sorunuz olursa seve seve cevaplayabilirim.

Merhaba, aynı kararsızlığı yaşamıştım sosyal´de de birkaç tane konum var bununla ilgili ve en son olarak gidip aldım. Ekran anlamında sorun yaşamadım ve bulunduğum bölgedeki MediaMarkt ve Vatan çalışanları en çok satılan ve en az şikayet gelen model olduklarını söylediler. Tabii satış politikası da olabilir o sözlere güvenmek size kalmış. Ben oyun oynamıyorum telefondan, Instagram, fotoğraf çekimi ve WhatsApp hariç pek kullandığım söylenemez. Batarya anlamında oyun oynarken bir günü çıkarıp çıkaramayacağı konusunda ben çıkaramayacağını düşünüyorum. Kamera anlamında beni tatmin ettiğini söyleyebilirim, S20 FE ile çekilmiş fotoğraflarımın konusu burada: 2021 Fotoğraflarım #2
Ekran konusuna gelirsek birkaç ay oluyor alalı ve hiçbir sorun yaşamadım. Sorunuz olursa seve seve cevaplayabilirim.

Merhabalar bir sorum olacaktı telefonu alanlar 120 Hz de telefonla konuşurken bile ısınma problemi olduğunu söylüyor senin başına hiç geldi mi öyle bir şey bir de dizi film izliyorum günümün çoğunda sence günümü çıkartır mı günlük 5-6 saat kullanıma.

Merhabalar bir sorum olacaktı telefonu alanlar 120 Hz de telefonla konuşurken bile ısınma problemi olduğunu söylüyor senin başına hiç geldi mi öyle bir şey bir de dizi film izliyorum günümün çoğunda sence günümü çıkartır mı günlük 5-6 saat kullanıma.
5-6 saat kullanımda günü çıkartır fakat ısınma sorunu var. Özellikle kamerayı kullanırken bu sorun kendini gerçekten belli ediyor. Fazla telefonla konuşan biri değilim en uzun konuşmam 5 dakika sürmüştür fakat öyle bir konuşmada ısınma hissetmedim. Muhtemelen uzun süreli konuşmalarda ısınma meydana geliyordur. Şahsen ısınma problemi beni çok etkilemiyor zira Monster gibi ısınınca kapanmadığından veya performanstan ödün vermediğinden ötürü pek umursamıyorum.

5-6 saat kullanımda günü çıkartır fakat ısınma sorunu var. Özellikle kamerayı kullanırken bu sorun kendini gerçekten belli ediyor. Fazla telefonla konuşan biri değilim en uzun konuşmam 5 dakika sürmüştür fakat öyle bir konuşmada ısınma hissetmedim. Muhtemelen uzun süreli konuşmalarda ısınma meydana geliyordur. Şahsen ısınma problemi beni çok etkilemiyor zira Monster gibi ısınınca kapanmadığından veya performanstan ödün vermediğinden ötürü pek umursamıyorum.
Sanırım kamera kullanımında oluşan ısınma bütün amiral gemisi Exynos modellerinde var. Benim S10e yanıyor kamerada.

Isınma sorunu dizi falan izlerken de var mıdır yani hafif olsa sıkıntı değil performansı etkilemiyormuş zaten fakat telefon ele alinmayacak bir sıcaklığa geliyor diyorlar özellikle video çekerken çok ısınıyormuş doğru mudur?

Isınma sorunu dizi falan izlerken de var mıdır yani hafif olsa sıkıntı değil performansı etkilemiyormuş zaten fakat telefon ele alinmayacak bir sıcaklığa geliyor diyorlar özellikle video çekerken çok ısınıyormuş doğru mudur?
Ele alınamayacak düzeye gelmesi için gerçekten çok fazla işlem yapmalısınız ki sadece kamera bölgesi ısınıyor. Yani telefonun alt kısmında herhangi bir şey olmuyor. Dizi izlerken ısınma uzun sürede var fakat çekim yaparken olan kadar fazla hiçbir zaman olmadı. Isınmayı 10 üzerinden değerlendirirsem;
10/10 -> Uzun süre kamera kullanımı
10/8 -> Kamera bağlantılı uygulama kullanımı, İnstagram gibi.
10/3 -> Uzun süreli dizi izlemek veyahut işlem yapmak.
Youtube Music´i aktif kullanan biriyim ve sadece o açıkken yolda yürürken hiç ısınma yaşamadım. Onun haricinde kamerayı açar açmaz bir ısınma olmuyor birkaç çekim sonra meydana gelmeye başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı