S21 FE alınır mı?

S20 mi S21 mi? S20 FE al derim ben.
İyi misin? S20 FE'ye o para verilmez. S21 FE kesinlikle alınmalı.
Çok kararsız kaldım. Bir kısım iyi diyor. Bir kısım s20 de al diyor.
S20 alma güncelleme desteği bitti. S21FE Android 16 alacak.

S21 FE'nin pili cok iyi degil ve isiniyor. Sadece sosyal medyaya girerim cok da bakmam diyorsaniz S20 FE yeter de artar Bu arada Snapdragon modelini alin. Exynos modeli iyi degil.
Yalan bilgi. S21FE kullanıcısıyım. Yeter de artar demiş bir de :D Kaç ay S21FE kullandın dostum?

Biraz daha araştırdım ve POCO X4 GT'de hoş gözüküyor, şarjı gitsin yeter benim için çok oyun oynayan veya kamerayla işi olan biri değilim, sizce S21 FE yerine POCO X4 GT alınır mı?

Biraz daha araştırdım ve POCO X4 GT'de hoş gözüküyor, şarjı gitsin yeter benim için çok oyun oynayan veya kamerayla işi olan biri değilim, sizce S21 FE yerine POCO X4 GT alınır mı?

Biraz düşündüm ve telefonu sadece gündelik kullanım için alacağıma ve ne kamerayla ne de oyun performansıyla çok işim olmadığına karar verdim. O yüzden daha şık ve kullanımı daha rahat gibi gözüken S21 FE'yi alacağım galiba. Sadece diğer 67 W gören telefonlara karşı 25W biraz aşağı gibi galiba, ama çok da sorun olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Ben S20 FE'den once S21 FE kullandim. Ilk 21 gun cayir cayir yaniyordu telefon (Yazin kullanmadim) ve bataryasi da iyi degildi. Ben de S21 FE'yi geri iade edip S20 FE 256/8 aldim.
Dışarısı 36 derece yanmıyor da telefonum. Belki güncelleme sonrası bir şeyler değişmiş olabilir bilmiyorum.

Ben S20 FE'den once S21 FE kullandim. Ilk 21 gun cayir cayir yaniyordu telefon (Yazin kullanmadim) ve bataryasi da iyi değildi. Ben de S21 FE'yi iade edip S20 FE 256/8 aldim.

Bu arada bir sorum var, Ekranın altında geri, ana menü ve pencere tuşlarını kapatıp onun yerine ekranın sağından ve altından kaydırarak o işlevleri kullanma özelliği var mı? Xiaomi'lerdeki gibi

Bu arada bir sorum var, Ekranın altında geri, ana menü ve pencere tuşlarını kapatıp onun yerine ekranın sağından ve altından kaydırarak o işlevleri kullanma özelliği var mı? Xiaomi'lerdeki gibi
Evet zaten Android 11 ile gelmişti.

Dışarısı 36 derece yanmıyor da telefonum. Belki güncelleme sonrası bir şeyler değişmiş olabilir bilmiyorum.
Olabilir. Bu daha öncedendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı