S21 FE alınır mı?

Uchiha Narudo

Decapat
Daha fazla  
S20 FE mi yoksa A54mü diye uzun tartışmalar sonucu biraz bütçeyi arttırıp S21 FE almaya karar verdim, peki bu fiyat bandında alınabilecek daha iyi bir telefon var mı? Şarjı iyi gitse yeter benim için çok kriterim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE'nin pili cok iyi degil ve isiniyor. Sadece sosyal medyaya girerim cok da bakmam diyorsaniz S20 FE yeter de artar Bu arada Snapdragon modelini alin. Exynos modeli iyi degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE kullanıyorum ısınma sorunu oluyor demiş arkadaş çok olmuyor. Kamerası aşırı iyi 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı cihaza ısındım tavsiye ederim işin aslı. S20 FE alırsan desteği erken kesilecek bir cihaz almış olacaksın.

Sadece sosyal medyaya girerim cok da bakmam.

Oyunlarda da performansı iyi. Eski amiral gemisi olmasına rağmen şu anda günümüzde de çoğu oyunda yeterli kalıyor.

S21 FE kullanıyorum ısınma sorunu oluyor demiş arkadaş çok olmuyor. Kamerası aşırı iyi 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı cihaza ısındım tavsiye ederim işin aslı. S20 FE alırsan desteği erken kesilecek bir cihaz almış olacaksın.

3-4 bin TL daha fazla verilip S21 FE alınmaz.

Ben S20 FE'den once S21 FE kullandim. Ilk 21 gun cayir cayir yaniyordu telefon (Yazin kullanmadim) ve bataryasi da iyi degildi. Ben de S21 FE'yi geri iade edip S20 FE 256/8 aldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı