S21 FE nasildir?

Hocam konu dışı ama telefondan memnun musunuz? YouTube'da falan donmuyor değil mi?

Ekran adaptif olmadığı için 120Hz'de fazla pil tüketiyor. 3-3.5 saat ekran süresi veriyor. 60Hz 7.5 saat ekran süresi rahat alabiliyorum.
YouTube'da 4-5 saniye donuyor, ondan sonra video devam ediyordu. Son yazılım ve YouTube güncellemelerinden sonra bir daha karşılaşmadım. Zaten Brave'den YouTube kullanıyorum, reklamlardan gına geldi.
Kasasına Samsung glastik diyor ama bildiğin polimer. 9K telefona saymışım, açıkçası kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bu değerleri aldığımda satmaya karar verdiğim cihazdır S21 FE. Dolayısıyla tavsiye etmiyorum,
BAA150B0-42B1-4A8D-8BB5-58023B7094A6.jpeg

iPhone bakabilirsin. Ama Samsung istiyorsanız, FE serilerinden uzak durun. Düz modelleri yada plus olanları alabilirsiniz. ( S21 serisi için konuşuyorum. )

En son bu değerleri aldığımda satmaya karar verdiğim cihazdır S21 FE. Dolayısıyla tavsiye etmiyorum,
Eki Görüntüle 1395250

iPhone bakabilirsin. Ama Samsung istiyorsanız, FE serilerinden uzak durun. Düz modelleri yada plus olanları alabilirsiniz. ( S21 serisi için konuşuyorum. )
İphone'nun şarj değerleri de iyi değil ki. İşlemciler ve 120 Hz ekranlar çok şarj yiyor ama bataryalar yerinde sayıyor. Ben güç tasarrufuyla 1 günü çıkartabiliyorum 5-5.5 saat ekran süresi alıyorum. Tasarrufu kapatıp 120 Hz kullansam akşam eve giderken telefon kapanır. Güncel işlemci ve 120 Hz kullanan tüm telefonlar 1 günü zor çıkartıyor artık. Hızlı şarj sayesinde kurtarıyorlar ama yarım saatte %50 dolduruyor.

Geri
Yukarı