S21 FE vs S22

@lrstw GT 2. Ana kamerası LMCam ile S21 FE düzeyine geliyor ve bataryası çok daha iyi S21 FE ve S22'den.
Ama selfie kamera da dahil olmak üzere yardımcı kameralardan çok beklentiniz olmasın. Geri kalanıyla dengeli cihazdır. Zayıf yönü yok bunlardan başka.
gt2 iyi gibi ancak bir yandan da samsung arayüzü beni daha çok çekiyor ve batarya açısındanda s21 fe daha iyi gibi duruyor. o zaman çıkabilirsem s23 çıkamazsam s21 fe veya a54 en mantıklı seçim gibi

gt2 iyi gibi ancak bir yandan da samsung arayüzü beni daha çok çekiyor ve batarya açısındanda s21 fe daha iyi gibi duruyor. o zaman çıkabilirsem s23 çıkamazsam s21 fe veya a54 en mantıklı seçim gibi
S21fe almanızı tavsiye etmiyorum pil süresi yüzünden. İşyerinde kadın bir arkadaşta S21fe var. Ona yetiyor pil süresi. Kocası da S21fe almış fakat adam bir ay dayanabilmiş sonrasında satmış. Akşama kadar bile dayanmıyor pil süresi diye.
Malzeme kalitesi olarak ta S21fe kötü. Arka kapak plastik.
Samsung istiyorsanız Tavsiyem S22+ yada çıkabilirseniz S23 almanız. Pile önem veriyorsanız. Ben S23+ kullanıyorum bataryası 2 günü çıkarıyor neredeyse.
Yada a54 alacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı