S21 Plus vs S22

ayyildiz2210

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam yeni telefon almayı düşünüyorum ama kafamda S21 Plus mı yoksa S22 mi alsam diye soruyorum.(S22'nin pilini bir şekilde idare edebilirim, amacım çoğunlukla oyun olacak [PUBG'de 90 Wild Rift'de120 FPS alır mıyım? S21 plusta]

Herkese selam yeni telefon almayı düşünüyorum ama kafamda S21 Plus mı yoksa S22 mi alsam diye soruyorum.(S22'nin pilini bir şekilde idare edebilirim, amacım çoğunlukla oyun olacak [PUBG'de 90 Wild Rift'de120 FPS alır mıyım? S21 plusta]

Korka korka S22 aldım 1 haftadır kullanmıyorum 1-2 gün öncesine kadar pil berbattı fakat Android güncellemesi geldi şu an eskisine göre çok daha iyi.
FPS olarak hiç bakmadım fakat PUBG 4X MSAA ve HDR ayarlarda hiç kasmadan oynadım.
Yeşil rengi muazzam bir göz at istersen.

Hocam telefonu yoğun kullan biri için pili yeter mi? Güncelleme ile stabilize oldu mu?
@Meflgt hocam telefonun pili şu an ne durumda yoğun kullanan birini ne kadar götürür ve 25 W'lık adaptörle kaç saatte oluyor?

Son düzenleme:
Hocam telefonu yoğun kullan biri için pili yeter mi? Güncelleme ile stabilize oldu mu?
@Meflgt hocam telefonun pili şu an ne durumda yoğun kullanan birini ne kadar götürür ve 25 W'lık adaptörle kaç saatte oluyor?

Kral kusura bakma geç cevabım için öncelikle 35dk oyunda %20 şarj gitti oyun oynayan birisi değilim Instagram Spotify whatsaapp Twitter dışında bir kullanımım olmadı bir günü beni rahat götürüyor günde 4 5 saat kullanımda eve gelince 40 şarjım oluyor kamera olarak şaşırttı 120Hz olmasıda cabası alınabilir iPhone 13 arasında kalmıştım mağazada fiziksel temasla daha iyi hissettirdi ve donanımsal olarak daha ekstralı arasında ki 6klık fiyat farkına asla değmez S22 çok daha mantıklı. Adaptör olarak Samsung 25W adaptörünü kullanmaktayım süper hızlı şarj ederek yaklaşık 45 50dk da %15'den %100 olmakta.

Kral kusura bakma geç cevabım için öncelikle 35dk oyunda %20 şarj gitti oyun oynayan birisi değilim Instagram Spotify whatsaapp Twitter dışında bir kullanımım olmadı bir günü beni rahat götürüyor günde 4 5 saat kullanımda eve gelince 40 şarjım oluyor kamera olarak şaşırttı 120Hz olmasıda cabası alınabilir iPhone 13 arasında kalmıştım mağazada fiziksel temasla daha iyi hissettirdi ve donanımsal olarak daha ekstralı arasında ki 6klık fiyat farkına asla değmez S22 çok daha mantıklı. Adaptör olarak Samsung 25W adaptörünü kullanmaktayım süper hızlı şarj ederek yaklaşık 45 50dk da %15'den %100 olmakta.
Hocam S22 almayı düşünüyorum pil performansı nasıl şuanda ve sizce almak mantıklı mı? S22 yerine başka önerebileceğiniz telefon var mı? S21 Plus var aklımda rakip olarak.

Hocam S22 almayı düşünüyorum pil performansı nasıl şu anda ve sizce almak mantıklı mı? S22 yerine başka önerebileceğiniz telefon var mı? S21 Plus var aklımda rakip olarak.

S21 Plus Exynos işlemci barındırıyor ve berbat bir işlemci S22 de ise Snapdragon gen 8 1 gibi bir amiral gemisi işlemcisi var S21 Plus mu S22 cevabı tabii ki de S22 olacaktır bataryası ile ben 1 günü çıkartıyorum oyun oynama deneyemim çok olmadı wp Instagram Twitter sc Spotify gibi sosyal medya uygulamaları kullanıyorum son güncellemeler ile batarya daha optimize
Kameraya gelecek olursak çok başarılı hatta her gece ay fotoğrafı çekmeye çıkıyorum bunun için ig hesabı bile açtım renk tercih edecekseniz yeşili tavsiye ederim çok hoş arayüz olarak çok kullanışlı tek eksik yön olarak gördüğüm nokta portre video modunda eller serbest yani optik kamera stabilazyonu olmuyor elini fazla titretmemen gerekiyor normal videoda ise çok başarılı çalışıyor koşarak çektiğim videolarda bile dümdüz kayıt oluyor.

Geri
Yukarı