S21 Plus vs S22

Peki şu an sabahtan geceye kadar gidiyor mu aktif kullanımda.

Şu an iki telefon kullandığım için net bir şey diyemem fakat 2 günde 1 şarja takıyorum ve 6-12 arası Full S22 sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum aşa yukarı gece olmasa bile akşam saatlerine kadar götürür.

45W a kadar destekliyor fakat batarya ömrü için cok sağlıklı bilemedim o yüzden 25W adaptör kullanmaktayım özelden ulaşırsan detaylıda yardımcı olabilirim ig ve vurda ki nick aynı.

Hocam bende geçtiğimiz hafta S22 aldım pil konusunda hiç memnun değilim 2 hafta içinde pil kendine gelir dediler onu bekliyorum. Şuanda sende durum nedir? Birde 25w hızlı şarj adaptörü bakıyorum sen ne kullanıyorsun?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220705-135138_Device care.jpg
    Screenshot_20220705-135138_Device care.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 114
Hocam bende geçtiğimiz hafta S22 aldım pil konusunda hiç memnun değilim 2 hafta içinde pil kendine gelir dediler onu bekliyorum. Şu anda sende durum nedir? Bir de 25W hızlı şarj adaptörü bakıyorum sen ne kullanıyorsun?

Hocam ben de durumlar okey başlarda bayağı berbattı düzeldi umarım sizde de düzelir
Adaptör olarak DA800 modelini kullanıyorum.

Hocam Samsung akıllı saatiniz varsa bir sorum daha var. Samsung bir saat bağlanınca benim eski telefonum ekran kapali olsa da cok şarj yiyor acaba S22 de ayni mi?

S22 ve Samsung Watch 3 sahibi olarak fikirlerimi belirtecek olursam: Eğer ki telefonunuz Bluetooth'u açıksa zaten her türlü pil daha hızlı bitecektir. Ama ben kendi kullanımlarımda o kadar da göze batacak kadar hızlı bitmiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı