S21'den iPhone 12 geçilmeli mi?

Hakan_SS

Kilopat
Daha fazla  
1 yıldır severek kullandığım iyi bir cihaz fakat kulaklığım Sony WF1000XM4 ile bağlantı, kötü ses kalitesi ve genel bir ses sorunu yaşamaya başladım. Müzik dinlemek hayatım diyebilirim. Büyük ihtimal Android 14'ten kaynaklı bir sorun. Bir süredir de başlangıç seviyesi olarak bir IPhone'a geçmek istiyorum. Sizce mantıklı?

1 yıldır severek kullandığım iyi bir cihaz fakat kulaklığım Sony WF1000XM4 ile bağlantı, kötü ses kalitesi ve genel bir ses sorunu yaşamaya başladım. Müzik dinlemek hayatım diyebilirim. Büyük ihtimal Android 14'ten kaynaklı bir sorun. Bir süredir de başlangıç seviyesi olarak bir IPhone'a geçmek istiyorum. Sizce mantıklı?
İhtimallerden dolayı telefon mu değiştireceksiniz?

Bence düz 12'ye geçme geçiceksen 12 Pro'ya geç.

Ben olsam geçmezdim. Kulaklık ile ilgili bir sorun da olabilir, bir samsung'un buds 2, veya buds 2 pro modelini denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Mantıklı değil. Geçecekseniz en az 14 pro gibi bir iPhone'a geçmeniz lazım. Eğer sorunu çözemezseniz buds 2 pro'yu bir değerlendirin.

Ben olsam geçmezdim. Kulaklık ile ilgili bir sorun da olabilir, bir samsung'un buds 2, veya buds 2 pro modelini denemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Farklılık olsun diye sennheiser tws3 aldım fakat karşılaştığım kötü ses kalitesi nedeniyle artık temkinli yaklaşıyorum. Amazon'dan alıp test edip iade etmek gibi bir vicdansızlık da yapmak istemiyorum açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı