S22 alınmalı mı?

Hocam size de zahmet veriyorum ama hala Instagram'a fotoğraf veya video atarken kalite bozuluyor mu?
Arkadaş cevap vermiş ama yine de ben de vereyim. Optimize şekilde şuan ve kalite düşüşü olmuyor. Hatta WhatsApp'ta yüksek kaliteli fotoğraflar ayarını seçersen orada bile iyi kalitede gönderebilirsin. Şuan tek sıkıntı Snapchat'te benim. İlk zamanlarda sıkıntı yoktu ama şuan yüze çok fazla güzellik efekti uyguluyor ve bulanık yapıyor. Normalde güzellik efekti ya hiç kullanmam ya da çok az kullanırım ama şuan Snapchat'te bir sıkıntı var.

Arkadaş cevap vermiş ama yine de ben de vereyim. Optimize şekilde şu an ve kalite düşüşü olmuyor. Hatta WhatsApp'ta yüksek kaliteli fotoğraflar ayarını seçersen orada bile iyi kalitede gönderebilirsin. Şu an tek sıkıntı Snapchat'te benim. İlk zamanlarda sıkıntı yoktu ama şu an yüze çok fazla güzellik efekti uyguluyor ve bulanık yapıyor. Normalde güzellik efekti ya hiç kullanmam ya da çok az kullanırım ama şu an Snapchat'te bir sıkıntı var.

Hocam ilginiz için teşekkür ederim, yarın alıyorum cihazı.

Alırken kamera koruyucu, kılıf, ve ekran koruyucu da al. Spigen markadan memnunum şu anlık ama fiyatı biraz tuzlu onun da. Bunları tabii sonradan da alabilirsin de kesinlikle powerbanki telefonla birlikte sipariş et :)

Dediğiniz Powerbank'i alacağım hocam birazdan. Kılıfı da yarın almayı planlıyorum. Spigen'in hangi modeli acaba, kalın gösteriyor mu cihazı?

Dediğiniz Powerbank'i alacağım hocam birazdan. Kılıfı da yarın almayı planlıyorum. Spigen'in hangi modeli acaba, kalın gösteriyor mu cihazı?

Hocam kablo ile uğraşmak istemiyorsanız hem kablolu hem de kablosuz powerbanklar aynı anda mesela telefonu kablosuz şarj ediyorsyn bir yanda kablo ile kulaklığı şarj ediyorsun. Mesela şunun gibi :

Aldığım kılıf basit bir kılıf ve maalesef biraz kalınlaştırıyor. Ölçüp yazarım onu da birazdan.
> Normalde 0.6 mm kalınlığı varken kılıfla birlikte 0.8 mm kalınlıkta.

Ekran koruyucu + kamera koruyucu Spigen Samsung Galaxy S22 5G Ekran Koruyucu Film Flex ID Solid (1 Adet) + Kamera Lens Koruyucu Glas.tR Optik Black (1 Adet) - AFL04232 + Kargo bedava (Bu 200 TL'ydi 🥲)

Hocam kablo ile uğraşmak istemiyorsanız hem kablolu hem de kablosuz powerbanklar aynı anda mesela telefonu kablosuz şarj ediyorsyn bir yanda kablo ile kulaklığı şarj ediyorsun. Mesela şunun gibi:

Aslında bu da iyiye benziyor. 3-4 tane daha buldum karşılaştırıp kararımı vereceğim. Teşekkür ederim.

Aldığım kılıf basit bir kılıf ve maalesef biraz kalınlaştırıyor. Ölçüp yazarım onu da birazdan.
> Normalde 0.6 mm kalınlığı varken kılıfla birlikte 0.8 mm kalınlıkta.

Ekran koruyucu + kamera koruyucu Spigen Samsung Galaxy S22 5G Ekran Koruyucu Film Flex ID Solid (1 Adet) + Kamera Lens Koruyucu Glas.tR Optik Black (1 Adet) - AFL04232 + Kargo bedava (Bu 200 TL'ydi 🥲)

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı