S22 mi iPhone 11 mi?

Bütçe
16500
S22 almalısın bence. Ben aldım çok memnunum. Batarya konusunda ilk hafta biraz çabuk bitiyordu. Ama şimdi günü çok rahat çıkarıyorum. Tüm gün elimde telefon. Burada telefonu sen nasıl kullanıyorsun ona bağlı batarya.

S22 almalısın bence. Ben aldım çok memnunum. Batarya konusunda ilk hafta biraz çabuk bitiyordu. Ama şimdi günü çok rahat çıkarıyorum. Tüm gün elimde telefon. Burada telefonu sen nasıl kullanıyorsun ona bağlı batarya.
Sosyal medya kullanımı nasıl. Fotoğraf yükleyince kalitesi düşüyor diyolardi devam ediyor mu bu sorun? Sipariş verdim bekliyorum.

Kafam karıştı da ben telefonu sürekli kullanan biriyim sosyal medya olsun film dizi olsun görüntü kalitesi , oyun olsun 12.000 ile 9.000 arasında telefon ne alabilirim az çok baktım ama pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kafam karıştı da ben telefonu sürekli kullanan biriyim sosyal medya olsun film dizi olsun görüntü kalitesi, oyun olsun 12.000 ile 9.000 arasında telefon ne alabilirim az çok baktım ama pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Snapdragon'lu S20 FE ya da S21 almanı tavsiye ederim.

Hocam peki S20 FE mi yoksa S21 mi daha iyi S21 de sorun var diyorlardı ama yardımcı olur musun sosyla medya oyun vs kullanan biriyim gün içinde ama.

S22 alman bence daha iyi olur. Kamera 8K desteği vs. genel bakımdan iPhone açısından daha iyi (bir de APK indireceksen)

iPhone almak istiyorsan biraz daha üst modellere bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı