S22 Ultra vs S23 Plus

troyn666

Hectopat
Asla karar veremediğim ve her kaynakta farklı taraf seçildiği için emin olmak için bir de sizin fikrinizi almak istiyorum

Fiyat olarak S22 Ultra ve S23 Plus aynı fiyata denk geliyor. Büyük ekran sevdiğim için ikisinin de ekranı benim için yeterli.

Cihazlardan kesinlikle oyun oynamıyorum telefondan tek beklentim kamerası ve pili.
Aslında S23 Ultra deneme şansı buldum telefonun içinde öyle bir kamera koyulmuş ki ben kameradan yakınlaştırma yaptığımda lensin hareket ettiğini görebiliyorum S22 Ultra da bu özellik var mı bilmiyorum ama varsa ona yönelirim.

Çok uzatıp sıkmak istemiyorum özellikle kamera ve şarj önemli benim için. Şu anda M51 kullanıyorum 7000MAH batarya ile 2-3 gün takmadığım oluyor en azından S22 Ultra veya S23 Plus da 1.5-2 günü çıkarabilmeyi umuyorum hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
s22 ultra kamera olarak daha iyi fakat çokta fark yok. İşlemci ve ele oturma açısından s23 plus çok daha iyi. 1 yıl fazladan güncelleme de cabası.

gittiğim samsung mağazasında s23 plus modeli yoktu, Plus olan Ultra gibi kavisli ekran mı yoksa s23 gibi düz ekran mı bilginiz var mı acaba?
Pluslar düz oluyor

Geri
Yukarı