Samsung S22 Ultra vs Samsung S23 Plus

Bütçe
35000

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Şu an aktif olarak 1 senedir Samsung S21 Plus kullanıyorum. Son güncellemelerden sonra batarya performansı haricinde her şeyinden memnunum. Eski telefonumu satıp yeni bir telefon daha alacağım. Bu iki model arasında kaldım. Önerisi farklı bir tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

S23+ diyebilirdim ama S22 Ultra daha mantıklı geliyor. Çoğu konuda daha önde, batarya dahil, fakat işlemci konuşunda bir nesil geri kalıyor ve kamera özellikleri bakımından S23+'ın gerisinde kalıyor.

Hocam S23+ 4700 mAh ama oynatma süresi bakımından evet daha üstün gözüküyor haklısınız.
Çünkü S22 serisinde bulunan 8 Gen 1 batarya kullanımı konusunda iyi bir işlemci değil. S23, S22+'tan daha uzun gidiyor mesela. Batarya testlerine göre konuşuyorum.

S23+ diyebilirdim ama S22 Ultra daha mantıklı geliyor. Çoğu konuda daha önde, batarya dahil, fakat işlemci konuşunda bir nesil geri kalıyor ve kamera özellikleri bakımından S23+'ın gerisinde kalıyor.

Gen 1 işlemciler batarya ve ısınma olarak sorunlu. Isınma çok büyük problem değil ancak batarya olarak gerçekten sıkıntıları var. Gen 2 almak çok daha mantıklı.

S22 serisinde kullanılan işlemci verimsiz. Ekran çözünürlüğü harici kâle alınacak tarafı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı