S22 Ultra vs S23 Plus

Bütçe
30000
Yorumlarınız için teşekkürler. Galiba seçimimi S23 Plus'tan yana kullanacağım. Aklıma takıla bir diğer konu ise S23 Plus hiçbir güvenilir mağzalarda olmaması. Teknosa, MediaMarkt, vatan gibi yerlerde neden olmuyor telefon? İnternet üzerindeki Hepsiburada, Trendyol üzerindeki satıcılara güvenebilir miyim?

Aldınız mı? Bende S23 + almak istiyorum fakat güvenilir satıcı bulamadım. Samsung Türkiye de çok pahalı nedense.

Dün 23 Ultra aldım S22'de kısa süre kullanma imkanım oldu S23 tam oturmuş hali diyebiliriz. 23 Ultra için konuşacağım pil konusunda güzel ama biraz hızlı gidiyor diyebilir onun sebebi ekran yapısı büyük ve işlemci gerçekten güçlü olduğu için şarjı o sebeple tüketiyor ama öyle can sıkacak kadar bir sorunun olmuyor. Oyun için çok güçlü ve güncel olduğu için S23 modelleri tavsiye ederim ama kamera dersen 22 Ultra 1 tık daha gelişmiş 23'ün Ultra serisi hariç ve Zoom mükemmel kamera gerçekten canlı güzel geliştirilmiş.
Hocam s23 ultra alacağım şarjı bir gün çıkarıyor mu?

Merhaba, emektar Xiaomi Note 8 Pro telefonumu değiştirme düşüncesindeyim. Hala taş gibi kasma donma hiçbir şeyi yok fakat günümüze artık uyum sağlayamıyor :) iOS geçmeyi düşünmüyorum. Aklımda 2 model var S22 Ultra ve S23 Plus. S23 daha yenilikçi daha güncel daha uzun ömürlü olacağını tahmin ediyorum fakat yine de işi bilenlere danışmak en iyisidir diye düşündüm.

Kullanım amacım; günlük sosyal medya olacak %90 oranda. Oyun vs çok oynamıyorum telefondan. Telefonu alıp satma gibi bir niyetim olmayacak, beni mümkün olduğunca uzunca seneler götürmesini istiyorum. Bu nedenle sanırsam pil, kamera ve güncelleme olarak değerlendirmek gerekiyor.

Seçimim konusunda bana +/- yönleri ile açıklayarak yardımcı olabilir misiniz?
S22 Ultranın işlemcisi çok verimsiz, S23 plus önerirdim. Hatta şöyle bir şey söyleyeyim. Şuan yurt dışındayım. S22, TL ile bakarsak bir telefon operatöründe 28000 TL den 14000 TL ye düşmüş. Ona rağmen burada tercih edilmiyor.

Bu S23 Plus neden güvenilir satıcılarda yok ya.

512/12 S23 Ultra aldım arkadaşlar konu kapanabilir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı