S23, S23 Plus, ve S22 Ultra

Bütçe
30000

fıfıf

Kilopat
Daha fazla  
Hayırlı geceler, bu 3 telefondan hangisini almak daha mantıklı? Kamera karşılaştırmalarına baktım hepsi aynı gibi, yani bariz fark yok gibi. Benim için kamera önemli. Aklımda Mate 50 Pro'da var ama pek sıcak bakmıyorum Play Store yüzünden. Sizce hangisi fiyatına göre iyidir? Not: iPhone 14 Pro kullandım sıkıldım IOS istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23+ bence daha iyi çünkü bataryası iyi s22 ultrada kavisli ekran olduğu için pek sevmiyorum.

Öncelikle S23 Plus Türkiye pazarında asla alınmamalı çünkü arada 7 bin TL fark var ve sırf ekran yüzünden bu fiyat asla verilmez, arada pil ve boyut dışında fark yok ki sanırım pil olarak da eşitler çünkü o kadar verimli bir çip var S23'te. Yanına Galaxy Buds bir de Smart Watch çakarsınız o fiyata. S23 Ultra konusuna geleceksek de, IP14 Pro boyutlarını sevdiyseniz ultraya alışamayabilirsiniz ama büyük ekran istiyorum ve her şeyin en son seviyesini istiyorum derseniz S23 Ultra şu an marketteki en iyi cihaz IP14 Pro Max ile. Sadece fiyatları çok dengesizdi sanırım ve ileride ne yazık ki değer kaybı yaşar, fiyat kaygım yok 4-5 yıl kullanırım derseniz S23 Ultra da alınabilir, dediğim gibi 14 Pro boyutunda bir telefon istiyorsanız direkt S23, büyük isterseniz Ultra. Plus asla alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı geceler, bu 3 telefondan hangisini almak daha mantıklı? Kamera karşılaştırmalarına baktım hepsi aynı gibi, yani bariz fark yok gibi. Benim için kamera önemli. Aklımda Mate 50 Pro'da var ama pek sıcak bakmıyorum Play Store yüzünden. Sizce hangisi fiyatına göre iyidir? Not: iPhone 14 Pro kullandım sıkıldım iOS istemiyorum.

Üç telefonuda deneyimledim mağazada, S22 ve S23 şu anda kullandığım iPhone 6 gibi küçük ve kullanması hoş telefonlar, S23+ ise eğer oduncu küreği gibi bir eliniz yoksa tek elle kullanılmaz, ve de köşelerinde bir kıvrım olmadığı için bana göre tasarımı kötü, ben olsam S23 alırdım.

Fiyatına göre iyidirden önce sizin önceliğiniz önemli. Hepsi için yeterli bütçe varsa öncelikle küçük ekran mı büyük ekran mı karar verip ya S23'ü seçin ya da alternatifi ikiye indirin. S23 Plus da işlemci ve ciddi batarya farkıyla S22 Ultranın önünde. S22 Ultra'da S-Pen var, daha iyi bir ekran var. Tasarım konusu ise göreceli, Ultra modellerin kimine göre korkunç ve ergonomik olmayan tasarımı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı