S22 vs S21 FE 5G

Bütçe
20000
Samsung'un kendi sitesinde 26000 olarak görmüştüm. O kadar büyük bir fark olmasaydı çıkabilirdim.
Buralarda 22 bin.

Buralarda 22 bin.
Satıcı ATACEL diye bir firma.Sizce güvenilir mi?

Satıcı ATACEL diye bir firma. Sizce güvenilir mi?
Bu üründe saticiyla ilgili bir kişi sorun yaşamış, geri kalan sorunlar telefonun kendisi ile ilgili.
Satıcı puanı yüksek ve Samsung Türkiye Garantili.
ATACEL Elektronik de kendi başına bir kuruluş yanlış bilmiyorsam.

Hangisini almak daha mantıklı olur acaba?
Çok fazla oyun oynamıyorum. Günlük ortalama 6-7 saatlik bir ekran sürem var ve çoğunu sosyal medyada geçiriyorum. Eğer bu iki cihazdan da daha iyi bir öneriniz varsa önerilerinize açığım.
S21 FE ile oyun oynamadığınız sürece 8 9 saat ekran süresi alabilirsiniz. Fakat diğer konularda S22 daha üstün. S21 FE sadece batarya olarak iyi. Zaten aradaki fiyat farkından da anlarsınız.

Ama S21 FE'nin de üzeceğini söylemem. Kendim kullanıyorum gayet memnunum. Fiyatını hak eden bir telefon.

S21 FE ile oyun oynamadığınız sürece 8 9 saat ekran süresi alabilirsiniz. Fakat diğer konularda S22 daha üstün. S21 FE sadece batarya olarak iyi. Zaten aradaki fiyat farkından da anlarsınız.

Ama S21 FE'nin de üzeceğini söylemem. Kendim kullanıyorum gayet memnunum. Fiyatını hak eden bir telefon.
S21 FE'nin bataryasından pişman olan birçok kişi tanıyorum. Hiçbiri 8 9 saat ekran süresi alamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı