S23 5 saat ekran süresi normal mi?

Biraz az gibi. Ben 6-7 hatta 8 saat alıyorum ve bu ekran kapalı sürem olmasına rağmen böyle. Her şey açık hücreselde kullanıyorum.

Hocam ekran görüntüsü atar mısın pil kullanım bilgilerini.

Hocam ekran görüntüsü atar mısın pil kullanım bilgilerini.
Screenshot_20230924_145813_Device care.jpg

Bunu eskiden çekmiştim. OneUI6 geldiğinden beri ne kadar veriyor pek anlaşılmıyor.

Eki Görüntüle 2052661
Bunu eskiden çekmiştim. One UI6 geldiğinden beri ne kadar veriyor pek anlaşılmıyor.

Benim arayüzüm farklı nedeni nedir?

Eki Görüntüle 2052661
Bunu eskiden çekmiştim. One UI6 geldiğinden beri ne kadar veriyor pek anlaşılmıyor.

Sanırım One UI6'dan dolayı. Çünkü bütün özellikleri kısıp pil kullanımını kontrol etsem tahminen maksimum 6.3 saati görür.

Normal. Kullandığın uygulamalara göre çok değişkenlik gösteriyor. Instagram gibi aktif uygulamalar çok harcıyor. Özellikle dikkat ettim, Instagram kullanmadığım günlerde 8-9 saat SoT alabiliyorum. Kullandığım günler en fazla 5 saat.

Attığım 5.1 den görüntü. 6.0 da saçma sapan bir pil arayüzü var. Son tam şarj sonrasını göstermiyor o yüzden atmadım ama en az 6 saat veriyor.
Aslında 6.0daki yeni özelllik güzel
Yüzde kaç şarj ederseniz onun ne kadar gittiğini de gösteriyor fullemeye gerek kalmadan da görülüyor

Aldığımdan beri hiç resetlemedim.
Ocak 2022'de satın aldım.
Anormallik mi var yoksa normal mi geldi? Emin olamadım da tam.
Fazlasıyla anormal hem de...
Benim Wi-Fi ile 7 saat üstü bile aldığım oldu. Sizin ekran süresini ancak 8 Gen 1'e 2000 mAh takarsak alabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı