S23 5 saat ekran süresi normal mi?

killuniverse

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi Alpha 17 Advantage Edition / Ryzen 5600H / Rx 6600m 8gb / 16gb 3200mhz
Meslek
Gazi Üniversitesi / İnşaat Mühendisliği
Günde ortalama 5 veya 5.30 saat ekran açık kalma süresi alıyorum. Bu süre içerisinde ortalama 1 1.30 saat Bluetooth kulaklık takılı yürüyüş yapıyorum geri kalanı Instagram WhatsApp vs. genel olarak bu değerler normal mi arkadaşlar?

WhatsApp Image 2023-12-14 at 17.17.15.jpeg

5 saat neye baktığınız önemli. Eğer Instagram gibi uygulamalarda fazla zaman geçiriyorsanız bu 5 saat kötü olur.

Genelde resim içerikli ınstagram vb. yerler çok fazla şarj harcıyor. Yürüyüş yaparken bluetooth, gps, wifi gibi teknolojiler de birlikte açık kalıyorsa şarjın 5 saat gitmesi normal.

Genelde resim içerikli ınstagram vb. yerler çok fazla şarj harcıyor. Yürüyüş yaparken bluetooth, gps, wifi gibi teknolojiler de birlikte açık kalıyorsa şarjın 5 saat gitmesi normal.
Hocam internette 8.30 9 saat ekran süresi alanlar gördüm. Direkt youtube testlerinde vs birçok kez bu değere çıkabiliyor. Kafamı karıştırdı.

10 saate kadar ekran süresi alabildim ama neredeyse 7 - 8 saati Youtube'tan video izleyerek geçtiğinde o şekilde oluyor. Instagram vs. uygulamalar kullanınca çoğunlukla 6 saat civarı oluyor.

Günde ortalama 5 veya 5.30 saat ekran açık kalma süresi alıyorum. Bu süre içerisinde ortalama 1 1.30 saat Bluetooth kulaklık takılı yürüyüş yapıyorum geri kalanı Instagram WhatsApp vs. genel olarak bu değerler normal mi arkadaşlar?

Eki Görüntüle 2052544

O sırada benim S21'in konuya girişi:
Şarjım tam %50.

kerem.jpg

Eki Görüntüle 2052544

Bir saat oyun, yarım saat görüntülü konuşma, %50'yi geçmeyen ekran parlaklığı, senkronizasyon kapalı, adaptif pil ve adaptif ekran açık. 5.20 saat ekran süresi aldım belirttiğim şartlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı